Інтерв'ю з військовим комісаром Нововодолазького РВК

  • 03.02.16
  • 1943
  • 0

У грудні минулого року було призначено нового військового комісара Нововодолазького РВК. Ним став Руслан Григорович Шурло, із яким днями поспілкувався кореспондент «Водолазького кур’єра».

 - Руслане Григоровичу, розкажіть, будь ласка, де Ви працювали до призначення?

 - Із 1999 року я працював на різних посадах Артемівсько-Дебальцівського ОМВК Донецької області, із 2007 року був призначений там військовим комісаром.

 - Чи важко було Вам адаптуватися на новому місці?

 - Скажу впевнено, що ні. Розумієте, за моїми плечима є безцінний скарб – досвід. Так як я пройшов службу у всіх відділах, знаю добре роботу кожного. Тим паче ресурсів у Нововодолазькому РВК менше, аніж на попередньому місці роботи, а тому і працювати тут мені легше. Звісно ж, є своя специфіка, але до всього можна пристосуватися, головне – бажання і вміння знаходити спільну мову.

 - Ви, як людина нова, якими бачите перед собою основні завдання у роботі?

 - Незалежно від місця роботи завдання залишаються незмінними. Нині основні зусилля вищого військового керівництва держави в сфері оборони спрямовані на створення компактних, технологічно сучасних та професійних Збройних Сил. А тому основним є своєчасне виявлення всіх громадян призовного віку, які проживають на території, що обслуговує військовий комісаріат, визначення їх кількості та якісної характеристики, забезпечення організованого проведення чергових призовів громадян на строкову військову службу, здійснення контролю за виконанням громадянами Закону України «Про загальний військовий обов’язок і військову службу» та інші.

 - Руслане Григоровичу, яка наразі ситуація у Нововодолазькому районі. Чи охоче молодь поспішає до армії?

 - Ми робимо усе можливе для того, щоб заохотити молодь служити в армії. Звісно ж, є випадки, коли чоловіки ігнорують свій обов’язок перед державою. В першу чергу відіграє велику роль простий людський страх. Батьки бояться, що дітей одразу відправлять до зони АТО. Ми ведемо роз’яснювальну роботу, і наголошуємо на тому, що хлопці служитимуть у навчальних центрах, з подальшим місцем проходження служби в центральних регіонах нашої країни. Але не все так погано, як здається. Маємо і добровольців. За 2015 рік їх було 46. Значно впливає на цю цифру перехід комплектування Збройних Сил військовослужбовцями служби за контрактом.

 - Розкажіть, будь ласка, нашим читачам, із якою метою популяризується служба за контрактом, у чому полягають її переваги?

 - Служити за контрактом ідуть люди, які усвідомлюють всю свою відповідальність.У Збройних Силах України зараз проводиться робота щодо реформування структури і чисельності українського війська у найкоротші терміни, створення умов для збільшення грошового забезпечення військовослужбовців та підвищення престижності військової служби. Серед переваг можу виокремити гарантію ста-більного грошового забезпечення (оплата праці від 7000 грн.), можливість зробити кар’єру та отримати освіту під час служби, право на отримання безкоштовного житла, і це ще не повний перелік.

 - Чи є у нашому Нововодолазькому районі юнаки, які служать за контрактом?

 - Звісно, і не мало. Ось, наприклад, у 2015 році служити за контрактом було направлено 16 чоловік. У новому 2016-му таких уже 4, і це, впевнений, тільки початок.

 - Руслане Григоровичу, Ви, певно, знаєте, що наприкінці минулого року Генштаб України анонсував сьому хвилю часткової мобілізації. Як гадаєте, на що робитимуть ставку?

 - Наказу щодо сьомої хвилі часткової мобілізації не було, але я вважаю, що ставки робитимуть передусім на максимально мотивовані та професійні кадри, адже головне завдання – посилити бойові спроможності, а не збільшити кількість особового складу.

 - Дякую за змістовні відповіді.

Бесіду вела Тетяна Корженко

Опубликовано в Новая Водолага Последнее изменение 03.02.16

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео