Керівник Нововодолазької поліції провів брифінг у присутності ЗМІ

  • 16.02.16
  • 1201
  • 0

15 лютого поточного року у приміщенні Нововодолазької селищної ради відбувся брифінг начальника Нововодолазького відділення поліції підполковника поліції Бузовського Андрія Івановича.

Першим питанням, по якому доповідав Андрій Іванович, це результати розслідування кримінального провадження за фактом нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що призвели до смерті 28 – річної Нововодолажчанки. На зустріч прийшли родичі загиблої дівчини, які поцікавились причинами того, чому на даний час кримінальне провадження по даному факту не закінчено. Мати загиблої, яка є потерпілою по справі, побажала ознайомитись з матеріалами кримінального провадження. 
Андрій Іванович розповів про те, що слідчим були призначені необхідні додаткові експертизи, які тривають на протязі трьох місяців. Він запевнив, що розслідування по кримінальному провадженню ведеться прозоро, і працівники поліції зацікавлені у тому, щоб винуватець постав перед Законом, і поніс заслужене покарання. Потерпілу по справі начальник поліції запросив наступного дня прийти до нього на особистий прийом і ознайомитись з матеріалами кримінального провадження.
Місцевий мешканець поставив питання, щодо проведення профілактичних рейдів працівниками поліції по забороні здійснення торгівлі за межами території ринку в центрі селища. Чоловік зазначив, що пенсіонери торгують овочами та фруктами, вирощеними на власних ділянках, щоб трішки покращити своє матеріальне становище. Андрій Іванович відповів, що поліція отримала подання селищної ради, про притягнення до відповідальності порушників благоустрою селища, які здійснюють торгівлю на території, яка виходить за межі ринку. При цьому, працівники поліції не склали жодного протоколу за вказані правопорушення, передбачені ст. 160 КУпАП «Торгівля з рук у невстановлених місцях», а лише провели з людьми профілактичні бесіди. Також начальник місцевої поліції закликав громадськість вирішувати вказані питання на рівні селищної ради.
Окремо Андрій Іванович розповів про роботу дільничних інспекторів поліції, зачитав графік їх роботи по територіях обслуговування.
Також прозвучало питання, щодо діяльності працівників автомобільної інспекції на території району. Очільник поліції відповів, що по штату у відділенні поліції передбачено одну посаду інспектора з дорожнього нагляду. На даний час вона вакантна. На дорожньо – транспортну пригоду виїжджає група швидкого реагування, а в разі необхідності на місце пригоди прибудуть інспектори з дорожнього нагляду Первомайського відділу поліції.
Під час брифінгу, Нововодолажчани мали змогу поставити наболілі питання, і отримати на них відповідь. Андрій Іванович подякував всім присутнім за увагу і небайдужість до вирішення існуючих проблем.
- Ця зустріч була дуже важливою, я мав змогу почути Ваші проблемні питання, і зробити все необхідне, у межах своєї компетенції, задля їх вирішення, - звернувся до населення начальник поліції.

Опубликовано в Новая Водолага Последнее изменение 16.02.16

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео