За продаж неповнолітнім спиртних напоїв, продавця і власника магазину притягнено до відповідальності

  • 20.02.16
  • 1102
  • 0

Наприкінці грудня минулого року, до чергової частини Нововодолазького відділення поліції зателефонувала чергова медсестра районної лікарні. Жінка повідомила про те, що каретою швидкої допомоги, до лікарні доставлено 14 – річну місцеву мешканку. У дівчинки констатували діагноз – алкогольне отруєння.

На місце прибула група швидкого реагування. Поліцейські з’ясували, що компанія підлітків придбала алкогольні напої в одному з магазинів селища. Після вживання спиртного дівчині стало зле і вона втратила свідомість. Перехожі викликали швидку. Працівники поліції опитали свідків та встановили, в якому саме магазині був придбаний алкоголь.
У відношенні продавця було складено адміністративний протокол за частиною 2 ст. 156 КУпАП «Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами», а саме продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв або тютюнових виробів особі, яка не досягла 18 років. Тягне за собою відповідальність у вигляді накладення штрафу від тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Рішення по вказаному протоколу прийматиме адміністративна комісія.
У відношенні батьків потерпілої складено адміністративний протокол за ст. 184 КУпАП « Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей». Рішення прийматиме суд. З іншими учасниками події та їх батьками працівники поліції провели профілактичну бесіду.
Крім того, Нововодолазьким відділенням поліції було направлено подання до Нововодолазької державної податкової інспекції, про застосування фінансових санкцій до власника вказаного магазину. 
На підставі отриманих матеріалів перевірки, податковою інспекцією було винесено рішення про застосування до власника магазину штрафних санкцій у сумі 6800 грн. Окремим розпорядженням було анульовано ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями.

Опубликовано в Новая Водолага

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео