Візит Юлії Світличної до Нової Водолаги (ФОТО, ВИДЕО)

  • 09.02.18
  • 1369
  • 0

Юлія Світлична представила голову Нововодолазької РДА

Розпорядженням Президента №25/2018-рп від 5 лютого 2018 року, головою Нововодолазької районної державної адміністрації призначено Романа Валерійовича Мерзлікіна. Привітати особисто та представити новопризначеного очільника району прибула голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Олександрівна Світлична.

1

Вона вручила Роману Валерійовичу посвідчення та побажала успіхів і натхнення в роботі на благо розвитку району, а також підтримки з боку колег та громади, бо як зазначила голова ХОДА:

«Тільки об’єднавшись та досягнувши повного розуміння, можна досягнути результату».

Юлія Олександрівна також підкреслила, що пріоритетом у роботі представників влади завжди повинна бути турбота про людей.

У  свою чергу Роман Мерзлікін подякував за довіру та запевнив, що працюватиме на перспективний розвиток району.

"Впровадження реформи, розвиток інфраструктури – основа моєї роботи. Я добре розумію, що на мене лягає велика відповідальність, і готовий працювати на результат», - зазначив новий очільник Нововодолазької РДА.

Довідка. Роману Мерзлікіну 41 рік, має вищу освіту (у 2004 році закінчив Національну юридичну академію України ім. Ярослава Мудрого, юрист). Є депутатом Нововодолазької районної ради VII скликання. До призначення головою РДА обіймав посаду заступника голови Нововодолазької районної ради.

Тему реформи місцевого самоврядування у своєму виступі продовжив Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін. Він поділився першими набутими досягненнями і перспективами об’єднаної територіальної громади, та висловив згоду з думкою, що лише в спілньній, злагодженій роботі можна отримати вагомі результати.

По завершенні урочистої частини Юлія Олександрівна поспілкувалась із нововодолажчанами, та вручила ключі від шкільного автобуса директору Старовірівської ЗОШ.

У ході візиту голова ХОДА відвідала Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради об’єднаної територіальної громади (де особисто вручила свідоцтво про народження дитини батькам, які саме прийшли до ЦНАП), Нововодолазький навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад) Нововодолазької селищної ради та педіатричне відділення в хірургічному корпусі КЗОЗ «Нововодолазька ЦРЛ», де ознайомилася з роботою об’єктів та поспілкувалась із персоналом.

У Нововодолазькому ЦНАПі розпочнуть оформлювати біометричні паспорти та ID-картки

Із роботою центру надання адміністративних послуг, що працює в об’єднаній громаді, ознайомилася голова ХОДА Юлія Світлична під час робочої поїздки в район.

2

У ЦНАПі Нововодолазької селищної ради вже встановили спеціальне обладнання для виготовлення закордонних біометричних паспортів громадян України та ID-карток. Найближчим часом обладнання буде під'єднано до спеціалізованого зв’язку, і з цього моменту послуга буде доступна.

«Це дійсно зручно для жителів району - в одному місці можна буде отримувати максимальну кількість послуг, - відзначила Юлія Світлична. - Важливо, щоб люди бачили: радянські часи давно минули, в чергах стояти не потрібно, чекати, коли закінчиться перерва, не потрібно. Надзвичайно важливо, коли влада передає ці послуги на місця, і люди можуть скористатися ними».

Зараз ЦНАП у Новій Водолазі надає 62 види послуг, у тому числі тут реєструють підприємців, майнові права, місце проживання та акти цивільного стану, а також надають відомості з Державного земельного кадастру й оформляють паспорти громадянина України.

«За минулий рік ми надали близько 4000 послуг і спрямували майже 1 млн грн до бюджету ОТГ», - повідомила начальник відділу ЦНАП Нововодолазької селищної ради Вікторія Гладкоскок.

Для Нововодолазького НВК придбають нове обладнання та шкільний автобус

Про це повідомила голова ХОДА Юлія Світлична. 8 лютого вона відвідала навчальний заклад під час робочої поїздки в район.

3

Нещодавно Нововодолазький НВК було визначено опорним закладом місцевого освітнього округу. Протягом 2017 року коштом обласного бюджету тут замінили вікна на енергоощадні та оновили обладнання кабінету географії. Цього року оновлення матеріально-технічної бази закладу триватиме, запевнила керівник області.

«У 2018 році ми приділятимемо підвищену увагу розвитку НВК та дошкільної ланки освіти в регіоні. Свій внесок зробимо й у розвиток Нововодолазького НВК. Зокрема, заплановано придбання нового обладнання для кабінетів фізики та біології, а також на умовах співфінансування виділимо 50 % коштів для придбання нового шкільного автобуса», - повідомила Юлія Світлична під час спілкування з колективом закладу.

Зараз у Нововодолазькому НВК навчаються 392 учні денної та 45 учнів вечірньої (заочної) школи. Частина учнів приїздить з навколишніх сіл – Рябухиного й Ордівки.

«Я надзвичайно вдячна за допомогу нашому навчальному закладу, - сказала директор школи Віта Зощук. - Сподіваюся, що з вашою підтримкою ми зможемо розвивати в дітях ті навички успішної людини, які потрібні в ХХI столітті, – креативність, емоційний інтелект, конкурентоспроможність, що надзвичайно важливо зараз».

Юлія Світлична також повідомила, що з обласного бюджету буде виділено кошти на ремонт ліцею в Новій Водолазі та низки НВК району. Під час візиту до Нової Водолаги керівник області передала місцевій громаді ключі від нового шкільного автобуса, який придбали в 2017 році.

 У 2018 році фінансування з обласного бюджету отримають близько 20 об’єктів Нововодолажчини

Про це голова ХОДА  Юлія Світлична повідомила 8 лютого під час робочої поїздки до Нової Водолаги. Керівник області зустрілася з господарським активом району, представила нового голову РДА Романа Мерзлікіна та відвідала низку об’єктів.

4

Звертаючись до представників громади Нововодолазького району, Юлія Світлична наголосила на можливостях, які отримав регіон та кожен окремий населений пункт завдяки бюджетній децентралізації.

«Місцеві бюджети зросли в рази, і нарешті цим коштом ми змогли розпочати капітальні ремонти та будівництво об’єктів соціальної інфраструктури, охорони здоров’я, культури, спорту, ремонти доріг та інфраструктурних й інженерних мереж. Результат децентралізації мають відчути люди в кожному населеному пункті. Саме на цьому наголошує Президент України і Кабінет міністрів України», - акцентувала керівник області.

Вона повідомила, що в 2018 році фінансування розвитку місцевих громад тільки зростатиме.

«Ми будемо співфінансувати проведення робіт на більше ніж 20 об’єктах у Нововодолазькому районі. Впроваджуємо реформу сільської медицини, ініційовану Президентом України, і цього року збудуємо тут 3 нові сільські амбулаторії, будемо ремонтувати районну лікарню. Закладаємо 8 млн грн для того, щоб розпочати роботи зі створення дитячого садку в Старовірівці, також виділяємо 50% необхідного фінансування на придбання нового шкільного автобуса тощо», - повідомила Юлія Світлична.

Вона представила активу нового голову Нововодолазької районної державної адміністрації Романа Мерзлікіна, відзначивши, що він є представником місцевої громади, депутатом районної ради та має довіру людей.

«Його основним завданням буде йти до людей, спілкуватися, реагувати на проблеми та вирішувати їх», - відзначила голова ХОДА

Роман Мерзлікін, у свою чергу, позначив пріоритети своєї роботи, першим серед яких назвав впровадження реформ.

«Децентралізація та об’єднання громад – це єдиний шанс розбудови на місцях. Особливої уваги потребує реформа галузі охорони здоров’я. Зміни потрібні в галузях освіти, культури, спорту, сфері надання соціальних послуг. Окрема розмова – це ремонт доріг. У цьому питанні ми розраховуємо на підтримку голови ХОДА Юлії Світличної», - сказав Роман Мерзлікін.

У 2018 році в Нововодолазькій ЦРЛ проведуть капремонт кількох відділень

З результатами ремонту, який уже проведено в лікарні, та запланованими обсягами робіт ознайомилася голова ХОДА Юлія Світлична під час робочої поїздки до Нововодолазького району.

5

Капремонт у Нововодолазькій ЦРЛ стартував ще в 2017 році. Роботи розпочали зі створення нового педіатричного відділення. Воно розташується на 3-му поверсі хірургічного корпусу лікарні, який до цього пустував протягом майже 20 років. Тут уже замінили вікна, двері й підлогу, відремонтували системи опалення й водовідведення. Наразі йдуть оздоблювальні роботи, а також закупівля меблів і обладнання.

«Ремонт у лікарні продовжуватимемо. Цього року, зокрема, роботи проведемо в пологовому корпусі та терапевтичному відділенні», - повідомила голова ХОДА.

Так, коштом обласного бюджету цього року заплановано замінити на металопластикові вікна й двері лікувального корпусу й терапевтичного відділення, пологового корпусу. На це передбачено понад 1 млн грн. Замінять вікна й двері також у нежитловій будівлі поліклініки.

Крім того, у 2018 році в лікарні відремонтують хол, проведуть внутрішні роботи в кількох відділеннях, оновлять системи водопостачання й водовідведення в лікувальному корпусі, терапевтичному відділенні й систему теплопостачання ЦРЛ у цілому. Заплановано придбання нової медичної техніки й багатофункціональних ліжок тощо.

«Наша лікарня обслуговує весь Нововодолазький район. За рік проводимо понад 117 тисяч консультацій у поліклінічному відділенні та лікуємо понад 5000 пацієнтів у стаціонарі. Це майже п’ята частина населення району», - навів дані головний лікар Нововодолазької ЦРЛ Олег Яковенко.

 Джерело: kharkivoda.gov.ua

 

Опубликовано в Новая Водолага Последнее изменение 10.02.18
Видео

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео