Бригадир, з вини якого смертельно травмовано майстра по ремонту обладнання, постане перед судом

  • 03.09.13
  • 1371
  • 0
Прокуратура Нововодолазького району завершила досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно виконроба, який несумлінно ставився до своїх службових обов’язків.
Як повідомив прокурор району В.Кретов, бригадиру інкримінується скоєння злочину, передбаченого ч. 2 ст. 367КК України(службова недбалість, тобто неналежне виконання службовою особою своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що спричинило тяжкі наслідки).
Обставини справи:
25.05.2012 близько 17 год. при проведенні робіт по заповненню газом трубопроводів Бистрівської УПГО строверхівського ГКРПрАТ «Укргазвидобуток» сталося руйнування конусного переходу, внаслідок якого виникла розгерметизація трубопроводу геологічного заміру газу, частиною якого травмовано майстра по ремонту обладнання Т., 1985 р.н., якого працівниками УПГ доставлено до м.Харкова з метою надання медичної допомоги, проте під час транспортування останній помер, так як одержані травми не сумісні з життям.
Слідством встановлено, що бригадиром підрядної організації, яка виконувала роботи на УПГ нездійснено контроль якості переходів 114х9-57х6, що монтувались при проведенні робіт по технічному переоснащенню Бистрівської УПГ, не проведено вибракування і заміна переходів, що не відповідали вимогам державного стандарту та відомчим будівельним нормам,внаслідок чого сталося руйнування зазначеного переходу та смертельно травмовано майстра Т.
Підозрюваному обраний запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання.
Довідково:
Обвинувальний акт стосовно виконроба направлено до суду. Йому загрожує від 2 до 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певної діяльністю на строк до 3 років та  зі  штрафом  від  250   до  750  неоподатковуваних  мінімумів доходів громадян або без такого.

Прокурор району радник юстиції  В.Кретов
 
Опубликовано в Новая Водолага Последнее изменение 03.09.13

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео