Ще одна перемога!

  • 21.10.13
  • 1141
  • 0
Ще за часів Другої світової війни Людвіг Гутман (відомий лікар) переборов споконвічні стереотипи стосовно людей із фізичними недоліками, стверджуючи, що  заняття спортом не тільки можливі для них, але й корисні.
Сорок медалей, два кубки, безліч грамот і подяк – усе це здобуток спортсменів районної організації товариства інвалідів «Злагода».

Нещодавно у Херсонській області відбулися Всеукраїнський фізкультурно-реабілітаційний захід для інвалідів «У волі – сила» та Всеукраїнський фізкультурно-реабілітаційний захід для молоді з особливими фізичними потребами «Вітрила надії». Звичайно, серед нагороджених були і наші нововодолажчани.

Лариса Соколова відзначена аж вісьмома дипломами! Вона посіла II місце в змаганнях із бігу на 1500 метрів, II місце в змаганнях із більярду, II місце в змаганнях із пауерліфтингу, I місце в особистій першості з декатрону, II місце в змаганнях із бігу на 200 метрів, II місце в змаганнях із бадмінтону, I місце в змаганнях із кеглів та II місце в змаганнях із човникового бігу. Приєднався до неї і Олександр Євдошенко, який виборов I місце в змаганнях з баскетболу та III місце в змаганнях з пауерліфтингу. Віталій Рогач отримав відзнаку за III місце в змаганнях з бігу на 200 метрів та I місце в змаганнях з більярду. Також цей захід запам’ятається надовго й Ігорю Коротецькому, який був нагороджений за III місце в змаганнях із дартсу та шахів, а також за II місце в змаганнях із більярду. Світлана Гунько посіла II та III місця в змаганнях із кеглів та з баскетболу.

Мабуть, як і в будь-якій справі, важлива підтримка і віра інших у твої сили. Індивідуальний підхід до кожного є обов'язковою умовою занять спортом. Валентина Іванівна Разчоскіна, керівник «Злагоди», ніколи не сумнівається в успіхах своїх вихованців. 

Ще одна перемога районної організації інвалідів «Злагода» вже вкотре доводить, що люди з обмеженими фізичними можливостями - безмежні душею. Тож ми чекаємо нових спортивних досягнень і бажаємо мати надійного супутника по життю – натхнення.

Vodolaga.org

Опубликовано в Новая Водолага Последнее изменение 21.10.13

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео