Заступник прокурора області провів особистий прийом громадян.

  • 19.11.13
  • 1131
  • 0

14.11.2013 у прокуратурі Нововодолазького району заступником прокурора Харківської області Муравенко О.Ю. проведено особистий прийом мешканців району, про що заздалегідь проінформовано громадськість

Зокрема, на особистий прийом до заступника прокурора області Муравенко О.Ю. звернувся мешканець Нововодолазького району з питань додержання законодавства під час проведення досудового слідства. Заявнику приділено належну увагу, та з урахуванням вимог чинного законодавства роз'яснений судовий порядок вирішення порушеного питання. Прийом завершено з вдячністю за надане змістовне роз’яснення.

Також Муравенком О.Ю. на особистому прийомі прийнято ряд інших громадян, яким роз'яснені вимоги чинного законодавства  та прийнято відповідні звернення зокрема з питань неналежної роботи реєстраційної служби району та з питань порушень у додержання земельного законодавства з боку органів місцевого самоврядування та контролю.

Всі звернення взяті заступником прокурора області на особистий контроль.

Наразі, прокурор області та його заступники систематично відвідують регіони області, де проводять виїздня прийоми громадян.

У прокуратурі району прийом громадян, представників юридичних осіб здійснює прокурор району щопонеділка та оперативні працівники прокуратури району  щоденно з 09.00 до 13.00 та з 13.45 до 18.00 (у п’ятницю - до 16 год. 45 хв.).Прокурор району В. Кретов

Опубликовано в Новая Водолага Последнее изменение 19.11.13

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео