Мастер-шеф із Печіївки

  • 19.11.13
  • 2701
  • 0
Якими далекими для нас здаються люди, яких ми бачимо вдома на телеекранах: вишукані, дивовижні, не схожі на звичайних перехожих… 
Телеканал СТБ уже давно завоював прихильність глядачів своїми грандіозними проектами.  Одним із таких є відоме кулінарне  талант-шоу «Мастер-шеф». Третій сезон приніс  нові відкриття, особливо для нас, нововодолажчан. Погодьтеся, що усі ми в якійсь мірі скептики, не віримо у справжність подій, що відбуваються по той бік телеекрана. Розвіяти усі сумніви нам допоможе донедавна звичайний хлопець та наш земляк Андрій Колісник. Завдяки своєму таланту, він наблизився до цікавого життя камер та знімальних майданчиків, ввійшовши до десятки найкращих кухарів-аматорів України.
Життя до проекту
Андрій народився 1991 року в селі Печіївка Нововодолазького району. Ще з дитинства  звик до роботи, мама муштрувала, неначе в армії: подоїти корів, погодувати курей, допомогти на городі і,  звичайно ж, добре вчитися у рідній Станичненській школі. Та з-поміж цих щоденних турбот влітку завжди знаходився час відпочити у жаданому затінку розлогих дерев, залишитися сам на сам зі своїми думками та мріями. Була серед них найпотаємніша - стати кухарем.
«Взагалі-то я думав, що буду лікарем,  але ще в шкільні роки  стався нещасний випадок руці, - ділиться своїми спогадами Андрій. -З того часу медицина стала недосяжною. Не буду кривити душею, спочатку було складно нарізати продукти, але з часом до всього пристосувався».
Вступ до Харківського кооперативного торгово-економічного коледжу був для юнака першим кроком назустріч омріяному майбутньому. Навчання давалося легко, був старостою групи (певно, саме завдяки цьому досвіду організаторської роботи Андрій і на шоу часто був капітаном команди), встигав також працювати. Дорога із Харкова до Печіївки неблизька, взнаки давалася втома через поєднання університетських лекцій, модульних, практичних  із щоденним приготуванням великої кількості ресторанних страв у нічну зміну. Та приїжджаючи додому, немов вихором проносився по садку: обривав абрикоси, яблука, сливи, діставав  із холодильника м’ясо і творив новий смачний  ексклюзив. Вечеря в сім’ї Колісників завжди була неперевершеною. 
Кажуть, що багато у житті передається нам від батьків. Андрій та його брат-близнюк Дмитро (закінчує Харківський національний медичний університет) є яскравим прикладом такого твердження. За іронією долі,  мама ,Валентина Колісник,  у минулому була кухарем готелю «Колос» та  їдальні комбінату ЗБК «Буддеталь», згодом працювала молодшим медичним працівником у Нововодолазькій ЦРЛ. Отож, із впевненістю можна сказати, що хлопці повноцінно перейняли усі професійні навички від мами. 
Дивуюся невичерпному запасу енергії Андрія: за двадцять два роки життя він встиг закінчити коледж та курси барменів, зараз здобуває вищу освіту у Полтавському університеті економіки та торгівлі, і головне – опинився у центрі подій «Мастер-шефу»…
Я – частинка «Мастер-шефу»
«Стоп, знято!» - певно такі слова чув Андрій чудові три місяці зйомок (із 13 липня по 13 жовтня), які пролетіли, як одна мить. Працюючи кухарем у ресторані готелю «Харків Палац», якось почалася розмова про телепроект каналу 1+1 «Пекельна кухня», згодом згадали і про «Мастер-шеф-3». Подивилися в Інтернеті – останній кастинг 25 травня, отож залишилося 3 дні. Все відбувалося дуже швидко: квиток у м. Київ, дорога у поїзді і (нарешті!) довгоочікувана кухня. Вирішив, що готуватиме класичний салат «Цезар». І понеслося… Ось він уже пройшов у сотню, п’ятдесятку, двадцятку! Андрій зізнається, що спочатку було ніяково, адже навколо незліченна кількість камер і відомі люди, та згодом звик до всього. Усі, хто пройшов до двадцятки, жили у пансіонаті міста Бровари, там же розташовувався і знімальний майданчик. Гримерка стала другим рідним домом, переживати труднощі допомагав і друг по проекту, Данило Панов. 
Незважаючи на стресові ситуації, в які потрапляв Андрій, постійно було присутнє відчуття свята і він не втомлювався повторювати: «Ти, Андрію, чогось вартий, знаходишся поряд із однодумцями, такими ж залежними  від кулінарії».
Багато вражень залишилося від «Мастер-шефу» і в мами та брата-близнюка Андрія: зателефонували з адміністрації СТБ, сказали, що готують сюрприз для учасників шоу, тому необхідно приїхати. Зібралися без вагань. Той незабутній день у с. Германівка, що під Києвом, запам’ятається  на все життя: «Нас зустріли  близько сьомої ранку, до с. Германівка їхали на автобусі проекту «Х-фактор». Андрійко не сподівався нас побачити – наш приїзд був для нього сюрпризом.  Учасники проекту заздалегідь не знали завдань, які потрібно було виконувати. Біля річки Красна, що на Придніпровській височині, разом з іншими рідними учасників ми чекали на  закінчення приготування страв. Потрібно було їх впізнати. Я помилилася, проголосувавши за страву іншої команди, а от Дмитро одразу відчув смак страв, які готував брат, тому зробив правильний вибір» - розповідає мама, Валентина Колісник.
Андрій – неординарна людина, надзвичайно обдарована, мастершефівські друзі по-доброму називали його Рататуєм (персонаж мультфільму) за швидкість, готовність прийти на допомогу та професіоналізм. 
Після участі в цьому неповторному дійстві Андрій залишився таким же справжнім і простим хлопчиною. Тільки тепер,  коли, скажімо, він бачить кактус, уявляє кількість страв,  які можна з нього приготувати.
Переможець «Мастер-шефу» уже визначений, та ім’я його Андрію розголошувати поки-що не можна – такі умови контракту, підписаного з каналом СТБ. Ми із хвилюванням чекаємо результатів.
Опубликовано в Новая Водолага

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео