Працівники прокуратури святкують професійне свято.

  • 26.11.13
  • 1181
  • 0

Згідно з Указом Президента України "Про День працівників прокуратури" № 1190/2000 від 2 листопада 2000 року 1 грудня працівники прокуратури України святкують своє професійне свято.

У поточному році прокуратурою району вжито низку організаційно-практичних заходів, спрямованих на підвищення ефективності діяльності прокуратури району.

З метою захисту прав і свобод громадян та інтересів держави прокуратурою району порушено 5 кримінальних справ, з яких 2 за результатами розслідування спрямовано до суду. За документами прокурорського реагування відшкодовано понад 1 млн.грн., у тому числі 35 тис.грн. – до бюджету, до відповідальності притягнуто 58 посадових осіб органів місцевого самоврядування, державної виконавчої влади та контролю. За результатами наглядових перевірок прокуратурою району здійснювалася оцінка діяльності установ та організацій наділених здійснювати контролю за додержанням діючого законодавства України. За матеріалами прокурорських перевірок до відповідальності притягнуто 30 посадовців органу контролю.

Сьогодні усі правоохоронні органи переживають надзвичайно важливу стадію комплексного реформування. На органи прокуратури лягає значна відповідальність за успішність та дієвість цих реформ. Тому для працівників прокуратури верховенство Закону і права є головним постулатом діяльності. Прокуратура стоїть на сторожі інтересів держави і громадянина.

Працівники прокуратури Нововодолазького району й надалі будуть гідно виконувати покладені на них обов’язки, захищаючи конституційні надбання українського народу.

Опубликовано в Новая Водолага

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео