Про жінку, наділену Божим благословенням

  • 07.03.14
  • 1908
  • 2

Є люди, які немовби від природи наділені даром спілкування. Вони інтуїтивно вгадують, як треба поводити себе в різних ситуаціях і з різними людьми, щоб справити на них приємне враження й викликати симпатію до себе; зачаровують присутніх і своєю зовнішністю, і своїм голосом, і манерою поведінки, і своєю ерудицією та компетентністю. Саме  такою всі знають Людмилу Василівну Волошко.

Недарма про неї кажуть: «Має Боже благословення».

Завжди  приваблива, інтелігентна,  ініціативна і доброзичлива, впевнена в собі. Людмила Василівна змалку звикла чинити, як навчали батьки, рідні та близькі люди. Вона віддала всю себе педагогічній ниві, щоб зростити не одне покоління випускників. Не кожна людина може взяти на себе відповідальність за інших, а тим більше, тримати у своїх руках дитячі долі. Не кожному під силу виховувати і навчати, поважати і підказувати, успішно керувати і професійно виконувати свою справу  - все це  майстерно поєдналося в цій  чарівній жінці.

У житті кожної людини завжди настає мить, коли озираєшся на минуле, коли бринять споминами струни серця, теплом обгортають спогади про близьких та рідних людей, які вели за малі рученята стежками босоногого  дитинства, вчили премудростям життя, допомагали будувати самостійну життєву дорогу. Тоді, з висоти свого ювілейного віку, здаються дрібними колишні клопоти і турботи.

У березні цього року ювілейний день народження у Людмили Василівни Волошко.

Здоровлячи нашу ювілярку, хочемо назичити їй найліпшого: гарного здоров’я, родинного благополуччя, творчої наснаги на довгі літа. І з цим, гадаємо, охоче погодяться всі, хто знає та поважає вельмишановну Людмилу Василівну.

З повагою та любов'ю колектив Нововодолазького ліцею Нововодолазької районної ради Харківської області.

Опубликовано в Новая Водолага Последнее изменение 08.03.14

Комментарии   

+1 #2 Олександр 25.04.2014 18:04
Я її знаю . "Благословеееееннаааааа ", ще та !!!!!!!!!!!!!!
Цитировать
+1 #1 Елена Пожарская 11.03.2014 15:50
Уважаю, всегда помню. Спасибо за понимание, за моих родителей. Дай Бог здоровья Вам, Людмила Васильевна, счастья всем Вашим родным.
Цитировать

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео