Від щирого серця

  • 28.03.14
  • 3757
  • 0

У народі кажуть: «Якщо твої плани розраховані на рік-сій жито, якщо на десятиліття - саджай дерево, якщо на віки - виховуй дітей».

Олександра Володимировича Коваленка знають як талановитого керівника і організатора, громадського діяча, педагога, який усі свої сили віддає сьогодні справі виховання справжніх громадян України. Його високий професіоналізм, виняткова працелюбність та відповідальність, відданість своїй справі, глибоке відчуття національної гідності, незламна віра у велике майбутнє України здобули йому високий авторитет і повагу колег, батьків та учнів. Його життєвий шлях сповнений сумлінним служінням своїй державі і гідно відзначений багатьма нагородами та відзнаками. Ним уже зроблено чимало, проте попереду ще великі звершення, грандіозні перспективи і щасливі повороти долі.

Олександр Володимирович відзначає свій славний ювілей. Він ні на мить не сумнівався у виборі майбутньої професії – назавжди зв’язав себе з освітою. Олександр Володимирович –випускник закладу, який нині очолює. Саме тут, у Нововодолазькій ЗОШ №1, він сформувався і як особистість, і як високопрофесійний фахівець. Земляки виявили високу довіру, обравши Коваленка О.В. депутатом Нововодолазької районної ради, у якій він очолює планово-бюджетну комісію. Із листопада 2012 року – директор Нововодолазького ліцею Нововодолазької районної ради Харківської області. Із першого дня його роботи на посаді директора стало очевидно, що в ліцей прийшов справжній господар, високопрофесійний фахівець, людина великої щирої душі, до якої йдуть і за порадою, і за допомогою, і за щирим батьківським словом. Талант організатора помножений на творчий підхід до будь-якої справи є запорукою того, що ліцей не втрачає лідерства серед навчальних закладів району.

ДОБРИМ СЛОВОМ ЗВЕРТАЮТЬСЯ ДО ЮВІЛЯРА ДЕПУТАТСЬКИЙ КОРПУС, КОЛЕГИ, УЧИТЕЛІ-НАСТАВНИКИ, УЧНІ ТА ОДНОКЛАСНИКИ
97984954

О.О.Агапов, голова Нововодолазької районної ради

Олександра Володимировича я знаю давно, причому як людину вимогливу, передусім до себе, а потім до інших. Хотілося б відзначити його досвід роботи, який дозволяє йому зі знанням справи вникати в усі подробиці. Але особливо хотів би відзначити його ставлення до людей. Таким він був завжди, де б не працював, як керівник Олександр Володимирович дуже людяний, доступний. До нього можна звернутися в будь-який час, розповісти про свої проблеми – він завжди підкаже вихід, порадить,допоможе. В особі Олександра Володимировича гармонійно поєднуються риси організатора, громадського діяча. Серед його чеснот мене особисто вражає поміркованість, діловий хист, далекоглядність та прозорливість. Він чітко бачить перспективи, накреслює стрижневу лінію їх досягнення, визначає шляхи та методи реалізації намічених планів, організовує роботу на кінцевий результат.

Директори навчальних закладів району

Директорський корпус нашого району представлений в основному жіноцтвом. Ми дуже пишаємося з того, що до нього додався молодий, перспективний, компетентний, успішний чоловік, який досить швидко звик до свого нового статусу, службових обов'язків, команди однодумців.

Олександр Володимирович — лідер, авторитет, оптиміст, він добре знає запити і настрої вчителів, майстерно володіє культурою педагогічного спілкування, вміє згуртувати, спрямувати, особистим прикладом повести за собою колектив. Молодий директор ерудований у питаннях управління, педагогіки, психології, філософії, володіє методикою педагогічного аналізу, обізнаний з основними шляхами реформування освіти.

До того ж Олександр Володимирович - творча особистість. Він активний, комунікабельний, вольовий, упевнений у собі, толерантний. Це засвідчують імідж Нововодолазького ліцею в районі, області, досягнення ліцеїстів у Всеукраїнських учнівських олімпіадах з навчальних предметів, конкурсах-захистах науково-дослідницьких робіт МАН України тощо.

Директори району одностайні в тому, що Олександр Володимирович Коваленко — людина на своєму місці.

Педагогічний колектив Нововодолазького ліцею Нововодолазької районної ради Харківської області

Українці здавна казали: «Який господар — таке й обійстя, сім’я, господарство». Наш дім - ліцей,  уславлений своєю історією, своїми традиціями і своїм господарем – Олександром Володимировичем. Саме завдяки його копіткій праці, любові до учнів, прагненню до змін на краще заклад сяє яскравою зіркою в районному вінку освіти. Нашому директору притаманний багатогранний талант, принциповість, людяність, відданість справі, що є гідним прикладом для нас, тих, хто працює поруч із ним. Невід’ємна риса Олександра Володимировича – бажання та вміння створити в буденному житті свято, принести радість. Як би не складалися робочі стосунки, але в складні хвилини життя він завжди готовий прийти на допомогу і тим, хто поруч, і навіть стороннім. Щедрість, життєрадісність і прагнення робити щось приємне для людей – це його сутність. А ще нас вражає, що людина такого масштабу не вважає для себе принизливим вибачитися в разі своєї неправоти. Ми б порівняли Олександра Володимировича з повноводною річкою, яка, живлячи прибережні ниви, не міліє, а стає ще більш повноводною. У роботі часто виникають різні складні ситуації, але Олександр Володимирович уміє розрядити напруженість доречним жартом або добрим словом. Він все життя прагне себе вдосконалювати,наділений здатністю вселити в людину впевненість у свої сили, можливо навіть дещо перебільшуючи їх. Але дякуючи йому, ми мобілізовуємо свої сили і впевнено досягаємо поставленої мети.327598971

Члени методичної кафедри суспільно-гуманітарних дисциплін ліцею

Олександр Володимирович - висококваліфікований керівник, вміє працювати сам і знає, як навчити працювати підлеглих. Для нас він взірець керівника, оскільки його працелюбність і працездатність вражає. Буваючи іноді суворим та вимогливим, він все ж добра, чуйна людина, вміє співчувати чужому горю і завжди щиро радіє успіхам оточуючих. Готовність завжди прийти на допомогу, підтримати та вислухати, відвертість та щирість – ось якості, які характеризують нашого директора. Здатність визнавати свої помилки, навіть не виказуючи цього, – є рисами керівника і справжнього чоловіка. З ним дуже легко вирішувати проблеми. Він уважно слухає, відразу розуміє сутність питання і швидко, по-діловому вирішує його. І навіть якщо відмовляє у чомусь, то робить це не просто аргументовано, а якось по-товариськи, без властивої багатьом керівникам зверхності.131381078

Учителі-наставники

Олександр був цілеспрямованим, конкретним, ввічливим до своїх учителів, доброзичливим до однокласників, але надзвичайно вимогливим до себе. Це робить його постать потужною та свідчить про його глибоку синівську повагу до старшого покоління. Упродовж багатьох років педагогічна діяльність ще більше викристалізувала в ньому ці якості. Безумовно, цьому сприяло і постійне самоудосконалення, що в результаті Олександр Володимирович швидко оцінює зміст і значення новизни будь-якого питання, його практичне значення і ще швидше створює умови до його практичної реалізації, що вкладається в сутність древньогрецького афоризму: «Не для школи, а для життя ми навчаємося».

Учні 11 класу ліцею

Олександр Володимирович – незвичайна людина. Ми знаємо його вже 11 років. Дуже багато чого в нього навчилася і продовжуємо вчитися. Особливо нас вражає його ставлення до учнів. Він знає кожного на ім’я, його здібності, таланти. Директор з учнями завжди і всюди – на заняттях, на спортивних змаганнях. Душевне ставлення до людей – основна риса Олександра Володимировича. Він завжди готовий допомогти кожному, хто цього потребує. Це людина з великим добрим серцем. Він усього себе віддає роботі, і без нього ми вже не уявляємо наш ліцей.Повною мірою відчуваємо батьківське піклування з боку директора-Коваленка Олександра Володимировича.

Від імені однокласників Шпаченко Тетяна

Із часів нашого шкільного життя запам’яталися доброзичливість Олександра, потяг до знань, наполегливість у виконанні дорученої йому справи, незалежність у судженнях, вміння відстоювати свої погляди. Все це вирізняло його в шкільному середовищі та змушувало визнавати його лідерство і ставитися до нього без традиційної зверхності. Ми, твої однокласники, щиро радіємо твоїм досягненням, пишаємося, що навчалися разом, та довіряємо тобі найцінніше, що в нас є - своїх дітей.

Бажаємо щастя, міцного здоров’я, подальших успіхів у Вашій відповідальній діяльності, удач у всіх починаннях, невичерпного запасу душевних і фізичних сил, сімейного благополуччя та всіляких гараздів, хай Господь оберігає Вас, а тепло й увага родини та друзів додають упевненості й наснаги. Добра та радості Вам, вашим рідним і близьким!
Опубликовано в Новая Водолага Последнее изменение 28.03.14

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео