Готуємося до Великодня (ФОТО)

  • 11.04.14
  • 1548
  • 0
Світле Христове Воскресіння – одне із найбільших і найшанованіших наших свят. Воно є символом відродження в природі,  часом весняного тепла і оновлення. Омившись теплим дощиком, оживає все навколо.
Дбайливі ж руки працівників відділу благоустрою Нововодолазької селищної ради, працівників організацій і підприємств, власників домоволодінь також часу не гають. Настав час потрудитись  і навести повсюди лад перед великим святом.
Традиція наводити порядок і чистоту перед Великоднем  для жителів нашого краю не нова. Усім  хочеться його зустріти не лише із чистими помислами, а й  порядком біля наших домівок, на вулицях, площах і скверах.
1
2
3
4
5 
У рамках проведення Всеукраїнської акції «За чисте довкілля»  в смт Нова Водолага і с. Новоселівка уже проведена чимала робота з благоустрою і наведення належного санітарного стану. До цієї невідкладної і вкрай потрібної роботи крім населення долучилися і трудові колективи, які прибрали на закріплених територіях.
Традиційно цієї весняної пори  проходить і День  довкілля, під час якого   ліквідовуються стихійні сміттєзвалища, біляться бордюри і дерева, висаджуються зелені насадження, квіти, приводяться в  належний санітарний стан парки, сквери, дитячі і спортивні майданчики.
Не лишившись осторонь цього так потрібного всім нам заходу,  який цього року припав на 12 квітня, нововодолажчани продемонстрували  своє бажання бачити  рідне селище доглянутим і чистим.
Особлива увага в ці дні надавалась наведенню порядку біля братських могил, на кладовищах. Нововодолазька селищна рада потурбувалася, щоб туди був завезений пісок, вчасно вивозилося сміття. Не забули і про уже традиційну акцію «Зелена весна», в ході якої жителі нашої громади отримають від селищної ради насіння квітів, з тим, щоб  вони були  висаджені біля кожного будинку.

Опубликовано в Новая Водолага Последнее изменение 11.04.14

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео