Щастя вам бажаєм, молодята!

  • 09.05.14
  • 2179
  • 1

Ми довго чекаємо свого Дня народження, 8 Березня чи Нового року, бо знаємо, що ці свята повторюються з року в рік. Та є один неповторний день, спогади від якого не згасають із часом і супроводжують нас усе життя.

Звісно, це весілля. Кожна дівчина уявляє його по-різному: хтось мріє про пишну білу сукню, хтось відходить від звичних традицій і експериментує кольорами, а хтось…
Для Ліди і Саши Воровік 30 квітня 2014 року особливий день - їхні долі поєдналися в одну. Молоде подружжя, плануючи весілля, хотіло зробити його незвичним. Бажання створити атмосферу справжнього свята, національна свідомість та любов до всього українського зробили свою справу: весілля зіграли в українському стилі.
Підготовка почалася заздалегідь, адже втілити мрії у життя не так просто. А завдань було чимало: підготувати вбрання, меню, декор та флористику, розважальну програму, транспорт. Так як Олександр має власний автомобіль ЗАЗ, то одна із проблем була вирішена, залишалося тільки його тематичне оформлення. Справді, любов творить чудеса, лише за декілька днів старенька автівка перетворилася у яскраво-жовту красуню. А Ліда, працюючи художницею у Театрі юного глядача м.Харків, намалювала на капоті вишитий український рушник, на якому виднівся запашний коровай із сіллю. Вбрання для молодят  і свідків шили самі, дещо запозичили у друзів і знайомих, а дещо орендували у тому ж театрі. Вишита сукня, червоні туфлі, квітка замість фати нареченої, сорочка нареченого нагадували пишний український колорит. Заворожуюче у вишиванках виглядали і свідки.
Приміщення, де святкували весілля, було схоже на українську хату: навколо соняшники, столи вкриті вишитими скатертинами – традиційний орнамент прикрашав навіть серветки.
Зрозуміло, що того дня Лідія та Олександр привертали увагу багатьох наших односельців, гостей та просто перехожих. А незабутня фотосесія  проводилася не тільки професійним фотографом, а й тими, хто мав при собі телефони чи фотоапарати.
Весілля родини Воровік залишиться у пам’яті нашого селища ще надовго, тому бажаємо їм щастя, вічної та незгасимої любові, взаєморозуміння, і, звісно ж, не втрачати своєї креативності.

Т. Корженко

Опубликовано в Новая Водолага

Комментарии   

+2 #1 Анастасия Ханина 09.05.2014 17:11
Молодцы ребята, на Украине так и надо гулять свадьбы!!! =)
Цитировать

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео