Ми цінуємо ваші зусилля

  • 13.05.14
  • 1268
  • 0
Мабуть, у кожному селищі є місце, де приємно проводити вільний час душею і тілом. Для жителів Нової Водолаги, безперечно, цим місцем є наш стадіон «Колос».

Щороку у весняно-літній період він оживляється галасом малечі, розквітає у своїй красі і радує око безмежною зеленню. А ще, звісно ж, на стадіоні постійно проходять футбольні матчі різних команд, отож любителі футболу мають змогу зібратися у дружньому колі і повболівати за своїх улюбленців. Дивує своїми яскравими кольорами і дитячий майданчик, який було зведено за сприянням селищного голови Олександра Єсіна. І дуже приємно, коли бачиш, що є люди, які постійно підтримують чистоту і порядок на стадіоні.

Ось уже декілька днів поспіль жителі прилеглих вулиць Пушкіна, Зміївська, провулку Пушкіна спостерігають, як Сергій Щербина, завідуючий молодіжним інформаційно-комунікаційним ресурсним центром Нововодолазької селищної ради, та Ігор Абрамович, інструктор молодіжного інформаційно-комунікаційного ресурсного центру Нововодолазької селищної ради обрізають дерева, обкошують узбіччя, приводять до ладу дитячий майданчик та футбольне поле. Ці два чоловіка усе життя пов’язані зі спортом й усе роблять для того, щоб молодь долучалася до масових занять фізичною культурою. Та що там молодь, навіть люди старшого віку тепер не проти долучитися до здорового способу життя.

Нам випала можливість жити поряд із таким чудовим місцем, тому хочеться висловити свою вдячність цим людям, які не дозволяють стадіону втрачати свій привабливий вигляд. Ми цінуємо ваші зусилля.

Опубликовано в Новая Водолага

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео