Пам'ять… Нетлінна і вічна... (ФОТО)

  • 13.05.14
  • 1393
  • 0

9 Травня, як завжди, приніс нам відчуття свята, урочистості і безмежної радості. На площі Перемоги відбувся урочистий мітинг, який відкрив Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін.

Тепло привітавши усіх  присутніх, він побажав, щоб у душі кожного панували мир і   злагода, а це світле  травневе свято додало сили і натхнення  для здійснення майбутніх сподівань і трудових звершень.
Зі щирими словами вітань до нововодолажчан звернулися голова районної держадміністрації Світлана Ротач, голова районної ради Олег Агапов,  голова районної ради  ветеранів Дмитро Тарасенко та настоятель  Свято-Преображенського храму  отець Віктор.

З нагоди 69-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні  урочистий мітинг відбувся  і в с. Новоселівка.
Хвилиною мовчання  вшанували тих,  хто не повернувся додому із кривавого двобою. А до  братських могил лягли живі квіти. І знову  серця огорнула невимовна вдячність ветеранам, тим, хто подарував усім нам мир.

Того ж дня нововодолажчани  побували і на хуторі Булахи. Біля  Кургану Слави  низько вклонилися подвигу солдатів, що віддали своє життя за  мир на землі. Все менше і менше залишається серед нас людей, які війну бачили на власні очі, які на собі пізнали всі її страхіття. То ж хочеться зібрати всі квіти землі, покласти їх  до ніг ветеранів і подякувати за  подвиг, за те, що подарували нам усім мирне життя.
Опубликовано в Новая Водолага Последнее изменение 13.05.14

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео