«Наша мета - задоволення потреб і інтересів кожного клієнта»

  • 18.05.14
  • 1187
  • 0
За роки свого існування Ощадбанк завоював репутацію бездоганного ділового партнера, який спроможний виконувати взяті на себе зобов’язання незалежно від впливу зовнішніх або внутрішніх факторів.
Це єдиний в Україні банк, що має закріплену Законом України «Про банки і банківську діяльність» державну гарантію повного збереження грошових коштів громадян, довірених банку. Днями кореспондент газети «Водолазький кур’єр» поспілкувався з Ларисою Хільченко, керуючою відділенням Ощадбанку у нашому селищі.
- Ларисо Петрівно, розкажіть будь-ласка, на що перш за все зорієнтований Державний Ощадний Банк України та якими є його переваги?
- Ощадбанк покликаний виконувати соціальну місію і метою його діяльності є задоволення потреб та інтересів клієнтів. На даний момент ми повнофункціонально виконуємо традиційні для сільської місцевості операції (приймаємо комунальні та інші платежі, виплачуємо пенсії, заробітні плати). Безперечно, Ощадбанк має свої переваги – це єдиний банк в Україні, вклади фізичних осіб якого гарантуються державою.
- За час своєї діяльності банк здобув бездоганну репутацію у найвіддаленіших куточках України. Чи функціонують відділення Ощадбанку у селах нашого району?
-Звісно, відділення Ощадбанку успішно обслуговують жителів 11 сіл Нововодолажчини: Новоселівки, Старовірівки, Станичного, Комінтерна, Каравана, Ватутіного, Просяного, Липкуватівки, Рокитного та інших. І хибним є твердження, ніби сільська банківська мережа майже не розвивається. Тому  нині нами ведеться активна роз’яснювальна робота із різноманітних державних та цільових програм, із обслуговування юридичних та фізичних осіб
- Проінформуйте, будь ласка, наших читачів про те, які можливості мають держателі платіжних карток Ощадбанку?
-  Безперечно, вони мають можливість здійснювати сучасний широкий спектр операцій : отримувати на картковий рахунок заробітну плату, соціальну або військову пенсію, матеріальну допомогу, здійснювати оплату товарів та послуг у торговельно-сервісних мережах України та світу, отримуючи знижки, користуватися послугою «SMS-банкінг» та «WEB-банкінг».
- Зазвичай оплату товарів та послуг за допомогою пластикової картки здійснюють жителі міст і селищ. Чи встановлені термінали у магазинах маленьких сіл Нововодолазького району?
- Ви маєте рацію, бо раніше із терміналом у магазинах були знайомі тільки жителі Нової Водолаги, але зараз ця система успішно освоюється мешканцями Комінтерну та Липкуватівки, де вони були нещодавно встановлені.
- Сьогодні клієнтами Ощадбанку є значна частина наших односельців. Тож яким є головний аргумент при виборі  саме цього банку?
- Незважаючи на основні привілеї, все ж таки я вважаю, що запорука успіху у будь-якій справі – згуртований колектив. Всього у нашій команді 30 чудових спеціалістів, із них 11 працюють у селах. Хотілося б відзначити Оксану Чернову, контролера-касира у с. Старовірівка, Олену Півненко, контролера-касира та Тетяну Теліженко, головного бухгалтера, у смт Нова Водолага. Ці жінки пропрацювали у банківській системі не один десяток років, знають усі її підвалини. Бувало, прийдуть якісь бабуся чи дідусь, запитують тільки Оксанку - звикли до неї.
- Чи багато пенсіонерів користується послугами Ощадбанку? Які передбачені особливості для цієї категорії людей?
- Пенсіонери становлять значну частину наших клієнтів, бо на сьогодні Ощадбанк пропонує відкрити поточні рахунки (в тому числі для одержання пенсій) та вкладні рахунки з можливістю поповнення депозиту, вилучення коштів без зміни процентної ставки. Також Ощадбанк виконує соціальні виплати грошових заощаджень вкладникам колишнього Сбербанку СРСР. А ще ми єдині, хто обслуговує військових пенсіонерів, які безкоштовно отримують кошти в мережі установ та банкоматів Ощадбанку, без комісій оплачують товари та послуги.
-20 травня в Україні відзначається День банківських працівників. Чи є особливі слова, які б ви хотіли  висловити своїм співробітникам?
- Від усієї душі хочеться побажати своїм колегам міцного здоров'я і щастя. Нехай зустрічається із радістю і впевненістю кожний новий день. Працюйте заради того, щоб у кожного клієнта був гарний настрій. Достатку вам усім, успіхів, стабільності і процвітання.
- Дякую за змістовну і цікаву розмову.

Бесіду вела Тетяна Корженко

Опубликовано в Новая Водолага Последнее изменение 18.05.14

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео