Подарунок, що рятуватиме життя

  • 30.07.14
  • 1146
  • 0

Нововодолажчани помітили, що дорогами району почали курсувати два новенькі автомобілі екстреної медичної допомоги Пежо. Уже з першого погляду видно, що цей спецтранспорт значно відрізняється від того, що працював раніше.

Редакція газети "Водолазький кур’єр" звернулася до старшого фельдшера Нововодолазького відділення Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Харківській області Юлії Бондаренко. І ось що вона повідомила.

-Дійсно, це приємна новина для всіх нас. На виконання Закону України «Про екстрену медичну допомогу» серед державних закупівель 2013 року була програма, котра передбачала, що кожна область отримає певну кількість автомобілів швидкої допомоги.

Завдяки цій субвенції Харківській області виділили 97 автомобілів . На сьогодні Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф області отримав усі автівки. Третього липня 2014 року вони були урочисто вручені губернатором області Ігорем Балутою директору Центру Віктору Забашті. Дві з них і були передані нам.

Відразу зазначу, що це не просто швидкі допомоги, а сучасні автомобілі,що повністю відповідають європейським стандартам, оснащені якісною медичною апаратурою: електрокардіографом, дефібрилятором, апаратом для підігріву крові, глюкометром, жорсткими і м’якими ношами, а також повним набором пневмошин і фіксуючих пристроїв.

Якщо говорити відверто, то ми ніколи і не сподівалися, що будемо працювати на таких висококласних швидких, призначених для транспортування хворого або постраждалого, забезпечених устаткуванням для проведення моніторування стану пацієнта та його лікування під час руху. То ж сьогодні мені хотілося б висловити щирі слова вдячності директору Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у  Харківській області Віктору Федоровичу Забашті за турботу про нововодолажчан. Безперечно , надані нам сучасні висококласні автомобілі медичної допомоги сприятимуть оперативності і якості надання медичної допомоги нашим землякам.

Опубликовано в Новая Водолага Последнее изменение 30.07.14

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео