НА СЕСІЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

  • 05.09.11
  • 2517
  • 0

26 серпня 2011 року відбулася ХІV сесія Нововодолазької селищної ради VI скликання. Одне із питань порядку денного, яке розглянули депутати, стосувалося присвоєння звання «Почесний громадянин селища Нова Водолага».

Після детального обговорення одностайно було визначено тих, хто удостоївся цього почесного звання. Вручення дипломів, посвідчень та знаків «Почесний громадянин селища Нова Водолага» відбудеться на урочистостях з нагоди святкування Дня селища 14 вересня 2011 року.
На сесії також було затверджено розпорядження Нововодолазького селищного голови № 180 від 18 липня 2011 року «Про внесення змін до штатних розписів Нововодолазьких дошкільних навчальних закладів «Малятко» та «Барвінок» та внесення змін до штатних розписів Нововодолазьких дошкільних навчальних закладів «Малятко», «Барвінок» та « Казка». Депутати прийняли рішення ввести додатково 0,5 ставки посади сторожа у штатний розпис ДНЗ «Малятко» та додатково 0,5 ставки посади сторожа у штатний розпис ДНЗ «Барвінок».Також вирішено було ввести 0,5 ставки посади практичного психолога у штатний розпис ДНЗ «Казка», 0,25 ставки практичного психолога у штатний розпис ДНЗ «Малятко» та 0,25 ставки посади практичного психолога у штатний розпис ДНЗ «Барвінок».
Розглянувши лист директора Нововодолазького районного центру зайнятості О. М. Маковчик з проханням перебронювати робочі місця на підприємствах, в організаціях і установах, які розташовані на території Нововодолазької селищної ради , депутати затвердили пере бронювання робочих місць на 2011 рік.
Кілька питань порядку денного стосувалися надання в оренду нежитлових приміщень.
На сесії також було відмовлено фізичній особі - підприємцю К. В. Бондаренко в наданні земельної ділянки для ведення садівництва площею 0,095 га по вул. Гагаріна №12 в смт Нова Водолага.
Фізична особа - підприємець Л. Ф. Железова звернулася із проханням надати їй дозвіл на купівлю земельної ділянки, що розташована на пл. Кооперативній , 17 в смт Нова Водолага, площею 0,0093 га. Депутати надали дозвіл на проведення експертної грошової оцінки даної ділянки. Після цього Л. Ф. Железовій рекомендовано подати матеріали для розгляду та прийняття рішення до Нововодолазької селищної ради.
Розглянувши наступне питання порядку денного, яке стосувалося встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, Нововодолазька селищна рада вирішила : встановити наступні ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки за 1 кв. метр житлової площі об’єкта житлової нерухомості: для квартир , житлова площа яких не перевищує 240 кв. метрів, та житлових будинків, житлова площа яких не перевищує 500 кв. метрів, встановити ставку податку у розмірі 1 відсотка розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року; для квартир, житлова площа яких перевищує 240 кв. метрів, та житлових будинків, житлова площа яких перевищує 500 кв. метрів, встановити ставку податку у розмірі 2,7 відсотка розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року.

Водолазький кур’єр №36 (972)

Опубликовано в Новая Водолага Последнее изменение 05.09.11

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео