Оксана Мардус прийняла участь у YI з’їзді письменників України (ФОТО).

  • 24.10.11
  • 2209
  • 0

«Шукайте істину й державу в слові, я ставлю наголос на українській мові!» - це творчий девіз письменниці Оксани Мардус, яка вже вісім років очолює літоб’єднання «Первоцвіт» у Нововодолазькому ліцеї. Життя цієї людини багатогранне та цікаве, наповнене подіями, презентаціями, творчими вечорами та творчими поїздками.

Одна з таких поїздок відбулася нещодавно. 17 та 18 жовтня 2011 року у Києві пройшов YI з’їзд письменників України. Нашу землячку – поета та прозаїка, авторку 6 книжок Оксану Мардус ( вчителя української мови та літератури Степаненко О.Г.), нашого керівника було делеговано на цей з’їзд. Подібний захід відбувається один раз на п’ять років, тому потрапити на нього дуже почесно.

Серед делегатів з’їзду були вже знані класики: Юрій Мушкетик та Дмитро Павличко, Михайло Слабошпицький та Василь Шкляр… Це відомі нині в Україні лауреати Шевченківської премії у галузі літератури.

Основною подією з’їзду стало переобрання голови Національної спілки письменників України.

Привітати делегатів з’їзду від Президента прийшла Вікторія Ліснича – заступниця Міністра культури та туризму України. Вона сказала, що бути на подібному заході для неї особисто – велика честь.

А ось класик та корифей української літератури Юрій Мушкетик сказав, що якби наші політики прислухалися до порад та настанов досвідчених майстрів пера, життя б набирало зовсім інших обертів. Все ж ці люди чи не найкраще розуміють, де шукати істину…

Нам приємно долучатися до такої події «розчерком пера», і ми знаємо, що сьогодні Оксана Григорівна Мардус готує до друку нову книгу прози та збірку поезії, тож хай їй щастить на творчій ниві!


Члени літоб’єднання «Первоцвіт» при Нововодолазькому ліцеї

Опубликовано в Новая Водолага Последнее изменение 24.10.11

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео