Три найдорожчі літери для нас

  • 17.10.14
  • 975
  • 0

Відзнято безліч воєнних фільмів, незліченна кількість світлин, на яких зображені наші діди і прадіди у часи Великої Вітчизняної війни, розповідають нам про жахливе минуле, 12 облич воїнів із зони АТО, що повернулися у відпустку, змінюються нині – на них з’являється особливий відбиток кожної хвилини, проведеної у бойових діях.

10 жовтня для вихованців та педагогічного колективу  КЗ «Нововодолазький санаторний навчально-виховний комплекс» стало особливим днем – відбулося свято патріотичної пісні, присвячене нашим захисникам.

До цієї події готувалися з особливим натхненням. Сергій Єрмаков, директор КЗ «Нововодолазький санаторний навчально-виховний комплекс», Лариса Калашник, заступник директора з навчальної роботи, Ірина Черниш, заступник директора з навчально-виховної роботи усвідомлюють, що святий обов’язок усією своєю душею показати, що високо цінуються ті зусилля, які покладені задля майбутнього, що думками ми поряд із тими, хто одягнув солдатську форму. Взагалі провести такий захід вирішили після того, як вихователь закладу Олена Руденко організувала зустріч із волонтерською групою «Батьківщина» для учнів одинадцятого класу. Вони так загорілися цією ідеєю, що підготовка до свята проходила з особливим старанням. Гучними оплесками зустрічали воїнів у актовій залі комплексу: Богдана Сазонтова, Віталія Лисенка, Миколу Пожидаєва, Сергія Романчука, Олексія Федоренка, Олександра Гунька, Олександра Прохорова, Романа Панченка, Павла Макаренка, Олександра Струпова, Віталія Приліпка та Романа Потоцького. Кожний розумів, що вони борються за свободу і незалежність країни, яка менше за всіх її знала, але споконвіку більше за життя любила.  Як ніколи дотепер набули значення патріотичні пісні, кожне слово яких відбивалося в очах захисників непогасним вогником любові до Батьківщини. Почуття національної приналежності відгукнулося не тільки в серцях дорослих чоловіків – серед воїнів були і вчорашні безтурботні школярі і студенти. І як же дивно спостерігати за тим, як війна змінює їх обличчя.

Побували на святі і представники волонтерської групи «Батьківщина» Валентина Коротецька та Тетяна Кобзева, які ось уже кілька місяців поспіль і словом, і ділом допомагають захисникам.

Не пусткою став захід, організований у КЗ «Нововодолазький санаторний навчально-виховний комплекс», - напередодні органи шкільного самоврядування провели ярмарок, на якому можна було придбати різноманітні вироби: картини із зображенням герба України, браслети зі стрічечок жовтого і синього кольорів, смачну випічку. Зусиллями учнівського комітету «Допоможемо українському солдату» та педагогічного колективу за виручені кошти було передано 17 спальних мішків нашим воякам, які вкрай потрібні у плині нелегких буднів у зоні АТО. А ще, окрім матеріальної підтримки, класний керівник 4 класу Тетяна Атанасова запросила солдат до приміщення своєї класної кімнати, щоб вихованці передали їм свої особливі подарунки – малюнки. Дехто із дітей впізнав серед захисників знайомих, дехто їх бачив вперше у житті, але всі вони з однаковою любов’ю дивилися їм у вічі.

На святі кожний із хлопців мав можливість представитися, розповісти, звідки він, яким є його шлях. Ці хвилини були по-особливому хвилюючими, бо перед нами стояли люди із великої літери, сміливі чоловіки. Охоплює неабияка гордість, що наша земля виховує таких особистостей.

Серед тисячі українських слів нині найдорожче для нас – мир. Саме ці три літери, зроблені власноруч вихованцями і прикрашені українськими рушниками, усіх об’єднали по завершенню свята.

Джерело:Нововодолазька селищна рада

Опубликовано в Новая Водолага Последнее изменение 17.10.14

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео