Нововодолазька гімназія на канікулах (ФОТО)

  • 01.11.14
  • 2319
  • 0

Поїздка до розважального центру «Французький бульвар»

На осінніх канікулах члени туристчно-спортивного клубу «Мандрівник» разом зі своїми керівниками Тиндиком Сергієм Миколаєвичем та Курилом Романом Вікторовичем здійснили незабутню екскурсію до міста Харкова в батутний клуб «Притяжение» та вірьовочний парк «Корсар».

Вчетилі, досвідчені туристи та новачки клубу мали змогу пострибати на професійних батутах,пролізти смугу перешкод на висоті п’ятиповерхового будинку. Хтось уперше в житті спробував свої сили в цьому, а деякі демонстрували досить таки високу майстерність із техніки лазіння та стрибків. Крім стрибків на батутах та лазіння на мотузках, діти мали приємну можливість розважитись в ігровій зоні. Ця поїздка справила на учнів та вчителів приємне та незабутнє враження.

 

Смотреть фото на Flickr

Екскурсія на кондитерську фабрику "Лісова казка"

Осінні канікули учні Нововодолазької гімназії провели весело. Для дітей була організована екскурсія на кондитерську фабрику «Лісова казка», де вони познайомились з технологічним процесом виробництва цукерок , зефіру і мали нагоду їх скуштувати. У центрі пасічничества діти смакували медом і отримали в подарунок по баночці запашного меду. Усім дуже сподобалась виставка сов, де були представлені фігурки цих птахів з різних країн світу.

 

Смотреть фото на Flickr

Джерело: Нововодолазька гімназія

Опубликовано в Новая Водолага Последнее изменение 01.11.14

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Популярное

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео