Не вмирають герої, ні, не вмирають!

  • 28.11.14
  • 1020
  • 0

Стереотипно слово патріотизм асоціювалося у нас із діяльністю якогось громадського діяча або письменника. Часи змінилися, змінилися і самі люди…

22 листопада на площі Ювілейній зібралися наші односельці, які живуть своїм рідним краєм, вболівають усім серцем за батьківщину. Цьогоріч День пам’яті жертв голодоморів  та День гідності стали значимими для Нової Водолаги, адже проводилися незвично: крейдою на асфальті були намальовані герб і такі дорогі слова «воля» та «герої не вмирають». Сотнями вогниками свічечок запалала площа, освітивши обличчя нововодолажчан, по яких котилися сльози. Ані холод, ані настирливий вітер не завадили здійснитися задуму, бо пам’ять нетлінна, вона живее у серцях. Не для показу стояли люди, адже зараз приходить розуміння того, що на будь-якому історичному проміжку часу може трапитися біда. Плакали за тими, хто помер під час голодоморів, за небесною сотнею, за хлопцями, які помирають нині у зоні АТО.

  Художній фольклорно-етнографічний колектив «Вербиченька» виконував сумні пісні про долю українського народу, а гімн України підхопили й односельці. У ті хвилини кожний розчинився у тузі, але разом із тим усвідомив, що не один. Пророче зазвучали слова волонтерки Тетяни Кобзевої: «Від ідеї і до її втілення, все сподабалось. Велике спасибі організаторам Світлані Теліженнко та Тетяні Іваненко. Раділа з того, що було багато дітей і молоді. Люди старшого віку теж порадували. Окрасою дійства стала "Вербиченька". Давайте зустрічатися частіше! На Миколая, на Новий рік... Форма і зміст - байдуже. Аби тільки присутніми були справжні патріоти, як це було сьогодні. Спасибі всім учасникам».

Джерело:Новодолазька селищна рада

Опубликовано в Новая Водолага Последнее изменение 28.11.14

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео