В гостях у Котигорошка

  • 28.11.14
  • 1334
  • 0

День 20 листопада 2014 року для вихованців дошкільного навчального закладу «Барвінок» запам’ятається надовго, адже уже зранку до них на гостини завітав сам  Котигорошко! Любязно привітався з хлопчиками і дівчатками і запросив їх  позмагатися в силі, спритності, винахідливості і просто відпочити. - Хочу побачити, які ви козаки,- сказав, посміхаючись.- Радий бачити вас завжди здоровими, готовими до фізичних випробувань, такими ж відважними і дужими як мої друзі – Вернидуб, Крутивус, Вернигора.

Дітки швиденько організували дві команди- Жваві»(капітан Ілля Суріков) та «Дужі» (капітан Владислав Віра) і доповіли Котигорошку, що вони до старту готові.  Команда “Жвавих”  обрала собі таке гасло:

А ми хлопці браві,

У змаганнях дуже жваві.

Дайте нам побільше каші,

Перемога буде наша!

 На що їм дужі відповіли:

Ми із спортом дружимо,

Виростаєм дужими.

У першому змаганні під назвою «Перейди болото»  учасники змагань  повинні були продемонструвати свою спритність, силу і відвагу.

Судді  ледь підраховувати набрані бали, як учасники уже були готові до іншого змагання, що називалося «Естафета». Тепер уже у ньому участь брали не тільки діти, а й їхні батьки. Тато і мама, склавши руки “кріселком”, повинні були перенести свою дитину до зазначеного місця і повернутися  назад. Перемогу здобули ті, у кого це виходило найспритніше.

А ще були змагання «Перенеси ядро», «Стоніжка» та улюблений для всіх конкурс перетягування канату.

По їх закінченню слово знову взяв Котигорошко:

 Славно всі  ми  позмагались, згоден,

Час отримати нагороди.

А призи в Котигорошка –

Найсмачніші горошки.

Оцінювало майстерність команд журі у складі завідуючої  ДНЗ «Барвінок» О. Ковтун, директора ДЮСШ А. Килипка та вихователя Ю. Задорожної. Підбивши підсумки цих захоплюючих змагань,  всім учасникам були вручені  подяки за активну участь у спортивному святі. Особливі слова вдячності хочеться висловити  за його організацію   вихователю В. Москаленко, татусю Лізи і Софії Кузьменко, який  прекрасно справився з роллю Котигорошка та  тренеру – інструктору ДЮСШ В. Водці 

Джерело: Нововодолазька селищна рада

Опубликовано в Новая Водолага Последнее изменение 28.11.14

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео