Зустріч з видатними спортсменами-земляками

  • 02.12.14
  • 1840
  • 0

З метою ознайомлення учнів зі спортсменами Нововодолажчини, що стали чемпіонами та призерами світових та європейських першостей, пробудженням в дітях бажання займатися фізичною культурою і спортом; розвитку інтересу до спорту, здорового способу життя; виховання почуття патріотизму, гордість за спортсменів-земляків, любов до малої батьківщини; пропагування заняття спортом та фізичною культурою, фізичний розвиток школярів в гімназії відбулася дуже цікава зустріч.

Кращим спортсменам гімназії випала унікальна нагода наживо поспілкуватися з людьми, для яких спорт є невід`ємною частиною їх життя. В гості до гімназистів завітали:

Вотінцев Олександр Георгійович – кандидат в майстри спорту з гирьового спорту,триразовий чемпіон та призер Чемпіонату світу серед ветеранів, триразовий Чемпіон Європи серед ветеранів, переможець та призер багатьох міжнародних змагань, переможець та призер Чемпіонату України та Кубку України, багаторазовий переможець та призер обласних та районних змагань з гирьового спорту серед ветеранів

Мельников В'ячеслав Євгенович – кандидат в майстри спорту з гирьового спорту, чемпіон та призер Чемпіонату світу серед юніорів, призер Чемпіонату України та Кубку України, переможець та призер обласних та районних змагань з гирьового спорту серед юніорів та дорослих.

02.12.14.1

Зустріч відбулася в приміщенні Нововодолазької гімназії. Глядачами й одночасно учасниками дискусії стали учні 5-11 класів, адміністрація гімназії на чолі з директором Шелковніковою Наталією Іванівною, організатори та ведучі цієї зустрічй вчителі фізичної культури – Тиндик Сергій Миколайович та Курило Роман Вікторович.

02.12.14.3

Не часто школярам випадає нагода поспілкуватися з Чемпіонами світу і Європи. Наші прославлені спортсмени-земляки радо спілкувалися з молоддю. Тому учні не тільки уважно слухали захоплюючі історії зі спортивного життя та змагань Олександра Георгійовича і В'ячеслава Євгеновича, а й активно ставили різноманітні запитання, традиційні й філософські. У залі не залишилося байдужих до зустрічі, яка, на жаль, завершилась швидко. Сподіваємося, що спілкування з видатними спортсменами нашого краю стане доброю традицією у нашій гімназії.

Джерело: Нововодолазька гімназія

Опубликовано в Новая Водолага Последнее изменение 02.12.14

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео