Майстер-клас з велосипедного туризму

  • 08.12.14
  • 977
  • 0

В Нововодолазькій гімназії відбувся семінар-практикум та майстер клас з підготовки кандидатів до збірної команди області з велосипедного туризму для участі у Чемпіонаті України серед юніорів,який організувала Харківська обласна станція юних туристів.

Дуже приємно,що серед кандидатів у збірну області є і одинадцять вихованців т/с клубу «Мандрівник» це – Мощенко Микола, Богословський Артем, Кассич Вікторія, Буклей Володимир, Коротка Анна, Китайова Анастасія, Расторгуєва Наталія, Федоренко Дмитро, Ковтун Віталій, Краснокутський Максим, Онацький Богдан.

Під час семінару представниками Облсютура – Ободовським Петром Андрійовичем та Поляковим Олекандром Олександровичем були проведені дуже цікаві та корисні навчальні конкурси та змагання: фігурне водіння, в`язання вузлів, правила дорожнього руху, медицина, орієнтування за компасом.

Наші кандидати взяли участь у всіх змаганнях та конкурсах , де зарекомендували себе тільки з найкращого боку. Молодці!!! Бажаємо надалі закріпитися в збірній та вдало виступити на Чемпіонаті України!!! Успіху та яскравих перемог!!!

Джерело: Нововодолазька гімназія

Опубликовано в Новая Водолага Последнее изменение 08.12.14

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео
Прижок в воду на мотоцикле Исполняет А.Стукалов
Все видеозаписи