Не будьмо байдужими!

  • 13.12.14
  • 1319
  • 0

У складний для України час так важливо бути не байдужим. Не байдужим до тих подій, які відбуваються на Сході країни, до героїв-захисників, до материнських сліз, до осиротілих дітей, до мирних жителів, які нині на власні очі побачили жахливе обличчя війни.

Саме небайдужість, а ще високий патріотизм виявляють  вихованці народного фольклорно-етнографічного колективу «Вербиченька» Нововодолазького будинку дитячої та юнацької творчості та їхні батьки. Вже декілька разів вони надсилали гуманітарну  допомогу в зону АТО і таким чином підтримували воїнів  Української Армії. Овочі, мед, варення, печиво, цукерки, олію, предмети гігієни, теплий одяг – ось  далеко не повний перелік  допомоги від вдячних «вербичат»

Завдяки невтомній праці волонтерів В. О. Коротецької, Т. В. Кобзевої, Є.А.  Замули, В. В.Головаша гуманітарка регулярно надходить  в зону АТО і стає дійсно вчасною і потрібною для героїв-захисників.

Солдати 92 –ї ОМБр отримали від вихованців «Вербиченьки» прапор України з побажанням: «Повертайтеся живими!» А учасників бойових подій передали  незвичні подарунки, що стали свідками жахливих подій – каски, осколки «граду», гільзи від зенітки та ін. Найдорожчим подарунком став  прапор України  з підписом  солдатів-героїв.

Однією із форм небайдужості  та виховання патріотизму стали зустрічі з учасниками воєнних подій. У жовтні місяці до дітей завітав  прикордонник Роман Панченко, батько вихованки «Вербиченьки» Насті.

Зустріч була теплою і зворушливою. Кожному  її учаснику хотілося  всім серцем зігріти героя, виразити вдячність за самовідданість і мужність. А вже у листопаді  до світлиці «Вербиченьки» завітав ще один герой – Олександр Денисов. Це батько колишнього вихованця колективу Дениса. На зустрічі були присутні  директор БДЮТ Л. О. Слиш, нововодолазькі волонтери В. О. Коротецька, Т. В. Кобзева,  дружина учасника війни  Г. І. Денисова, керівники «Вербиченьки» О. В. Коваль, Т. П. Коваль та їх вихованці, серед яких студенти  А. Щербань та М. Коваль.

Найдзичайно цікава розповідь командира загону Олександра Михайловича Денисова , який служить у м. Щастя на Луганщині, нікого не залишила байдужим. Слухаючи його, всі присутні уявляли  жахливу картину боїв, відчували гуркіт гармат, свист снарядів, вибухи «градів», мінометні обстріли . Всі, хто був на цій зустрічі, дізналися про небезпеку  «розтяжок», які вороги установлюють  в лісах, і як їх знешкоджують  українські військові.

Учасник АТО також розповів про велику силу духу, мужність і взаємодопомогу  солдатів. А також  про розуміння необхідності  захисту України і про  їхню велику віру в Перемогу.

Вихованці «Вербиченьки» довго спілкувалися з героєм, зачитали листи-звернення до захисників Вітчизни, співали пісні, фотографувалися на згадку і передали гостинці  для солдатів.

Волонтери подарували Олександру Денисову та його брату  Валерію, який нині також захищає нашу Вітчизну, спальники та берци.

Душу кожного учасника зустрічі переповнювали почуття гордості за наших відважних земляків.  Хочеться вірити, що наступна зустріч з героями відбудеться  у мирний час. Це буде радісний день у щасливій Україні, найкращій в світі державі.  

Джерело: Нововодолазька селищна рада

Опубликовано в Новая Водолага

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео