Туристична поїздка «Різдвяний Буковель»

  • 14.01.15
  • 990
  • 0

З 2 по 8 січня 2015 року група учнів Нововодолазької гімназії та нововодолажчан у кількості 15 чоловік під керівництвом учителя Андрієнко Н.М. здійснили туристичну поїздку від Карпатського передгір`я до Високих Карпат.

Казкові смерекові ліси , різноманітність тваринного та рослинного світів і, звичайно, гори, чудові Карпатські гори!

Із міста Ужгорода туристи відправились на екскурсію “Вздовж Тиси“ яка пройшла біля кордону з Румунією берегом головної водної артерії Закарпаття: стрімкі водоспади, джерело мінеральної води, м.Рахів - географічний центр Європи, місце злиття Чорної та Білої Тиси. І ось нарешті-високогірне гуцульське селище Ясіня, розташоване у мальовничій долині на берегах гірських річок Чорна Тиса та Лазещина в оточенні найвищих вершин України – Говерла, Петрос і Близниця, які здіймаються, мов морські хвилі під синім небом.

09.01.15.3

Гостинні та доброзичливі люди, чудова українська мова, захоплюючі народні обряди (колядування) та традиції (створення Вертепу у центрі селища), смачні гуцульські страви і звичайно, господарі туристичного комплексу “Тиса “, де проживали наші туристи, заворожували гімназистів щодня. А далі нововодолажчани дізналися про Краєзнавчий музей с. Ясіня (до речі , згадка про це поселення вже існувала у 1505 році ).

Туристи піднялися на одну із гір біля селища висотою 850 метрів , відвідали Церкву Вознесіння Господнього (Струківська церква ), яка зроблена із дерева без жодного цвяха . Незабутніми залишилися і враження від дводенного катання на лижах та сноубордах на мальовничих горах відомого гірськолижного курорту Буковель.

09.01.15.2

Учні гімназії отримали справжню насолоду від спілкування із колядниками та справжніми жителями Карпатських гір – гуцулами. Вражає патріотизм цього гордого гірського народу. Нам,жителям східного регіону,є чого повчитися! А далі екскурсійна поїздка продовжилася через гуцульські села : Лазещина, Яблуниця, Татарів .

Через Яблуницький перевал ми потрапили до “Гуцульської Швейцарії “ – міста Яремче, милувалися водоспадом Пробой на річці Прут, відвідали сувенірний ринок та етнографічний комплекс “Гуцульщина “. Кінцева точка нашої екскурсі ї- місто Тернопіль . Звідси ми і повернулися до рідного Харкова .

Тож надовго збережемо спогади про чарівну природу, унікальне свіже повітря та доброзичливих людей - жителів Карпат,їх підтримку наших захисників Вітчизни в зоні АТО та прагнення до єдності нашої держави.

Джерело: Нововодолазька гімназія

Опубликовано в Новая Водолага Последнее изменение 14.01.15

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео