За надмірну довірливість нововодолажчанка розплатилась власними грошима

  • 27.01.15
  • 911
  • 0

Працівники міліції притягнули до кримінальної відповідальності 29-річну мешканку Нової Водолаги, матір двох малолітніх дітей, яка скористувавшись ощадною карткою колеги по роботі викрала з її рахунку гроші.

Про крадіжку грошей до райвідділу міліції повідомила потерпіла.
В ході проведення оперативно – розшукових заходів працівники міліції встановили, що на початку робочого дня, 58 – річна молодша медична медсестра однієї з районних лікарень, попрохала свою колегу по роботі зняти з належної їй банківської картки грошові кошти у сумі 200 гривень. З цією метою, вона власноручно, на папері, написала чотирьохзначний код своєї картки, який передала 29-річній колезі для можливості зняття грошових коштів.

Знявши з банківської картки гроші у сумі 200 гривень, 29 – річна нововодолажчанка спокусилась можливістю отримати легку наживу і викрала таку саму суму для власних потреб. Після цього, повернувшись на роботу вона віддала колезі її банківську картку і 200 гривень.

Викрадені грошові кошти зловмисниця незаконно обернула на свою користь та у подальшому розпорядилася ними за власним розсудом.
Також працівники міліції з’ясували, що злодійка, яка достовірно знала пін-код банківської картки колеги, ще два дні підряд викрадала гроші з тієї самої картки. Користуючись тим, що її ніхто не бачить, вона викрадала з гаманцю 58-річної колеги банківську картку, потім йшла до банкомату, і двічі знімала з картки гроші в сумі 200 гривень, після чого клала банківську картку до сумки власниці. Викраденими грошима розпорядилась за власним розсудом.

Слідчим відділенням Нововодолазького РВ було відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.185 КК України, тобто таємне викрадення чужого майна /крадіжка/, вчинена повторно.
- Кримінальним правопорушення потерпілій завдано матеріальну шкоду в сумі 600 гривень, - коментує подію перший заступник начальника РВ - начальник слідчого відділення Олександр Валентинович Ляшенко. На даний час збитки відшкодовані. Обвинувачена розкаюється у скоєному. Провадження буде передано до суду.

Шановні громадяни! Працівники міліції та банківські працівники постійно застерігають вас не повідомляти пін - коди своїх банківських карток і не передавати їх стороннім особам, ніхто окрім вас не повинен ними користуватись!

Опубликовано в Новая Водолага Последнее изменение 27.01.15

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео