Регіональні змагання з велосипедного туризму серед учнівської молоді

• 04.02.15
  • 1071
  • 0

Згідно з планом роботи Комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради на 2015 рік, затвердженим Департаментом науки і освіти облдержадміністрації, 31 січня 2015 року в Краснограді на базі багатопрофільного ліцею були проведені регіональні змагання - відкрита першість Красноградського району з велосипедного туризму серед учнівської молоді.

Учасників змагань привітав козацький гурт "Булат". У заході взяли участь юні туристи чотирнадцяти шкіл Красноградського району та гості з Нововодолазького, Барвінківського, Кегичівського та Сахновщинського районів – усього майже двісті учасників.

У програмі змагань ІІ класу - дистанція фігурного водіння велосипеду та конкурси: правила дорожнього руху, перша долікарська допомога, в’язання вузлів та визначення азимутів.

Команда гімназії, яку очолювали незмінні тренери – Тиндик Сергій Миколайович та Курило Роман Вікторович, була представлена трьома командами – старші – Буклей Антон, Мощенко Микола, Семенко Олена, Розторгуєва Наталія та Богословський Артем, Буклей Володимир, Коротка Анна; молодші – Ковтун Віталій, Федоренко Дмитро, Семенченко Вікторія, Гусєва Світлана.

Наші команди виступили, як завжди, на високому рівні, старші посіли 4 місце,а молодші взагалі перевершили всі сподівання тренерів та здобули ІІ загальнокомандне місце. В особистій першості з техніки фігурного водіння юні велосипедисти також не залишились без перемог, так Буклей Антон посів ІІ місце серед старших хлопців, а Ковтун Віталій, учень 6-Б класу, – ІІ місце серед молодших хлопців.

Серед молодших дівчат ІІІ місце посіла учениця 6-Б класу Семенченко Вікторія, яка вперше взяла участь у таких змаганнях. Переможці та призери були нагороджені грамотами та призами Комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради та Красноградського районного відділу освіти Молодці!!!

Вітаємо всіх наших велотуристів з таким яскравим виступом, бажаємо успіху в подальших змаганнях та в майбутньому яскравих перемог!!!

Джерело: Нововодолазька гімназія