Цікава шахова зустріч

  • 04.02.15
  • 1048
  • 0

З метою популяризації та пропаганди шахової гри серед школярів Нової Водолаги, підвищення рівня розвитку шахового спорту, розвитку товариських взаємовідносин між юними шахістами та формування здорового способу життя в гімназії відбувся сеанс одночасної гри в шахи, який давав кандидат в майстри спорту з шахів, член збірної команди журналістів Харківської області – Чаговець Микола Семенович.

Цей захід організувала Нововодолазька селищна рада та адміністрація гімназії. Його опонентами стали шістнадцять найкращих шахістів гімназії, наймолодшому з них виповнилося вісім років.

Сеанс тривав дві години. Микола Семенович переміг 14-тьох учасників-шахістів, і тільки двоє шахістів закінчили матч з нічийним рахунком. Це наймолодший учасник сеансу учень 2-го класу – Абрамович Ніколя та учень 9-го класу - Дягло Олександр. Юні шахісти гімназії отримали справжнє задоволення від такого майстер-класу,та висловили побажання найближчим часом спробувати взяти реванш. Усі учасники гри були нагороджені грамотами-подяками та солодкими призами від селищного голови Єсіна Олександра Сергійовича.

Опубликовано в Новая Водолага

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео