Прокуратура інформує: Горе-водії

  • 19.05.12
  • 1368
  • 0

Вироком Нововодолазького районного суду від 18 травня, з урахуванням позиції прокурора, який підтримував обвинувачення у справі, 20-річного та 19-річного ніде непрацюючих мешканців одного з населених пунктів району, раніше судимих, засуджено за ч.2 ст.289 та ч.2 ст.185 Кримінального кодексу України (незаконне заволодіння транспортним засобом, крадіжка) на 7 та 6 років позбавлення волі відповідно.

Про це повідомив помічник прокурора Нововодолазького району Андрій Смирнов.

Судом  встановлено, що засуджені у січні та лютому 2012 року близько 1 ночі, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, вирішили відчути себе водіями автомобіля «КаМАЗ» та трактору МТЗ 80. Таємно проникнувши до тракторної бригади горе-водії виїхали на зазначених транспортних засобах за територію бригади. Однак через алкоголь не впоралися з керуванням, внаслідок чого трактор та авто застрягли у кучугурах снігу. Тоді засуджені парубки вирішили тайно викрасти дизельне паливо з баку викраденого автомобіля «КаМАЗ», після чого по гарячих слідах були затримані працівниками міліції.

Але засуджені на цьому не зупинились та знов незаконно заволоділи іншим трактором. Друга спроба закінчилась так само, як і перша. На цей раз стосовно винних було змінено міру запобіжного заходу з підписки про невиїзд на утримання під вартою.

Вирок суду ще не набрав законної сили.Прокурор району молодший радник юстиції                                                             В. Кретов

Опубликовано в Новая Водолага Последнее изменение 19.05.12

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео