Співпраця з населенням та місцевими громадами - один з пріоритетних напрямків роботи міліції

  • 18.02.15
  • 1066
  • 0

Начальник Нововодолазького райвідділу міліції підполковник міліції Андрій Іванович Бузовський, в приміщенні Нововодолазької райдержадміністрації, за участю заступника голови райдержадміністрації Олексія Онисимовича Руднєва та інспектора ВДАІ Артема Семеновича Нефьодова, провів робочу зустріч з членами громадського формування «Варта Водолажчини», представниками Антикорупційного відділу при райдержадміністрації та місцевими таксистами.

- Основним пріоритетом у своїй роботі, я визначаю встановлення партнерських відносин та взаємодію з місцевими громадами району, - звернувся до присутніх очільник міліції А. Бузовський.

Допомога громадськості в особі водіїв таксі, які добре володіють інформацією про дорожні ситуації в районі, є дуже корисною для міліції. Особливо важлива ця допомога при розкритті фактів незаконних заволодінь транспортними засобами. Пропоную водіям таксі створити громадське формування по охороні громадського порядку, з метою попередження злочинності на території району. 
Під час наради, присутні обговорювали нагальні проблеми, які існують в районі, такі як порушення правил дорожнього руху водіями транспортних засобів.

- Патрулювання всього району здійснюється двома співробітниками ДАІ, - звернувся до присутніх Артем Нефьодов, - а тому, нам дуже важлива допомога представників громадських формувань. Пропоную запровадити практику спільних патрулювань членів громадських формувань з працівниками міліції у вихідні дні, з метою попередження порушень правил дорожнього руху.

Ще одним проблемним питанням, з яким громадськість звернулась до керівника міліції - це здійснення водіями незаконного перевезення пасажирів під виглядом «таксі». Андрій Іванович зауважив:

- Звертаючись до водіїв, які займаються перевезенням пасажирів, не маючи на те відповідного дозволу, попереджаю, що у разі виявлення подібних фактів, вас буде притягнено до адміністративної відповідальності за ст. 164 КУпАП «Порушення порядку провадження господарської діяльності». Я закликаю всіх водіїв транспортних засобів дотримуватись вимог діючого законодавства, при здійсненні певного виду господарської діяльності!
Всі присутні отримали пам’ятки - «Скажемо «НІ» злочинності на території нашого району».

Попередимо злочинність на Нововодолажчині разом!
- У разі виявлення фактів перебування на вулицях селища та сіл в межах Нововодолазького району осіб циганської зовнішності - негайно повідомляти до міліції: 4-34-46, 0507282081.
- у разі виявлення фактів незаконної діяльності невідомих осіб, які пропонують забрати кошти за обумовленою адресою та переслати їх на банківську картку - негайно повідомляти до міліції: 4-34-46, 0507282081
- при перевезенні підозрілих осіб з багажем, який визиває сумнів в приналежності, що він може бути їх особистим майном (зварювальні апарати, вироби з металу, електричний інструмент та інше. ) - негайно повідомляти до міліції: 4-34-46, 0507282081
- у разі виявлення фактів поширення наркоманії, незаконного обігу наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів, вживання алкоголю та тютюнокуріння - негайно повідомляти до міліції 4-34-46, 0507282081
- у разі виявлення підозрілих предметів, схожих на зброю, боєприпаси та вибухові речовини - негайно повідомляти до міліції: 4-34-46, 0507282081.
- у разі виявлення фактів порушення правил дорожнього руху, чи фактів незаконного заволодіння автотранспорту - негайно повідомляти до міліції: 4-34-46, 0507282081. 

Скажемо «НІ» злочинності на території нашого району!

Джерело: Нововодолазький Рв Гумвс

Опубликовано в Новая Водолага Последнее изменение 18.02.15

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео