Прийшла до нас Масляна!

  • 28.02.15
  • 962
  • 0

Уже традиційно, більше десяти років поспіль, Нововодолазька селищна рада разом із працівниками будинку культури с. Новоселівка  організовують і проводять свято Масляної. Цього року у минулу суботу проводжали зиму і закликали весну, співали і веселилися жителі райцентру, а у неділю свято продовжилося в с. Новоселівка.

Свої проникливі українські пісні подарував усім присутнім жіночий гурт «Берегиня» місцевого будинку культури. Дружніми оплесками зустрічали глядачі  героїв театралізованого дійства «Прийшла до нас Масляна!».

 А потім всі разом  прохали Зиму  швидше піти геть, а  ось Весну радо зустрічали і закликали  її бути ніжною і теплою та подарувати таке жадане сонечко.

 Довго сперечалися героїні свята, кому ж залишитися, та коли спалахнуло вогнем опудало, стало зрозуміло, що остаточно перемогла красуня Весна.

Не обійшлося свято Масляної і  без звичних смачних атрибутів – пухких вареників і  рум’яних млинців, про які потурбувалася Нововодолазька селищна рада. Скуштувати їх могли всі бажаючі.

Свято добігало кінця.  Люди поверталися додому і кожен ніс у своєму серці світлу надію, що на нашій землі розквітне весна і принесе нам  крім тепла, ще і здійснення всіх мрій і сподівань, сповнить кожну оселю миром, добром і спокоєм.    

Так буде. Так повинно бути!

Опубликовано в Новая Водолага Последнее изменение 28.02.15

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео