До ПП «АФ Світанок» завезено свиней датської селекції

  • 04.07.12
  • 5442
  • 0
Сучасний свинокомплекс ПП «АФ Світанок», початок реконструкції якого припадає на  2007-2008 роки, розрахований на  24 тисячі голів свиней у рік. Він поступово вводиться в дію і буде остаточно заповнений наприкінці 2013 року.
За словами головного технолога ПП «АФ Світанок» Ю. М.Дзюби, днями на підприємство було завезено 217 голів свиней датської селекції, з них по 2 кнури порід  Ландрас, Йокшер (Велика Біла) та породи Дюрок, 42 голови – чистих ліній Йокшерів, решта – F1 (змішана порода Ландрас з Йокшером). До цього було завезено близько 100 голів української селекції, але все ж вирішено працювати саме з датською, яка за всіма показниками (по багатоплідності, по материнським та м’ясним якостям) є однією з найкращих в Європі. Також Юрій Миколайович повідомив, що наприкінці вересня цього року буде завезено ще приблизно 212 голів саме датської селекції. Планується також проводити схрещування, як для відтворення стада, так і на товарне поголів’я. Слід зазначити, що сучасний свинокомплекс оснащений усім необхідним обладнанням для вирощування свиней. 
хрю

комбайн

P.S. ПП «АФ Світанок» поповнилося свинопоголів’ям датської селекції,  а ПП «Агро - Новоселівка»  придбало в лізинг два найсучасніших німецькі комбайни KLAAS  TUKANO 440 (2012 р. в.), які вже працюють на збиранні ранніх зернових культур. Усього на підприємстві відтепер налічується п’ять таких комбайнів, попередні були придбані у 1996, 1997 та 2006 роках. Також тракторний парк господарства поповнився новим XERION, який дозволить забезпечити високу продуктивність і рентабельність роботи
Опубликовано в Новая Водолага Последнее изменение 04.07.12

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео