Прямий телефонний зв’язок із Нововодолазьким селищним головою

  • 19.03.15
  • 1319
  • 1

16 березня 2015 року відбувся прямий телефонний зв'язок із Нововодолазьким селищним головою Олександром Єсіним.

Як переконливо свідчить практика, прямий телефонний зв'язок є одним із найефективніших засобів дізнатися, які на сьогоднішній день питання найбільше хвилюють мешканців. Тому його проведення уже стало невід’ємною частиною роботи селищного голови. Ось і цього разу чимало жителів смт Нова Водолага та с. Новоселівка виявили бажання поспілкуватися з Олександром Єсіним і поставити йому свої наболілі питання.

Першими на пряму телефонну лінію звернулися мешканці багатоквартирного будинку по вулиці Гагаріна, № 18 в смт Нова Водолага. Їх хвилювало питання, чи правдиві  чутки про те, що  незабаром  мають підвищитися тарифи на водопостачання. Відповідь селищного голови їх заспокоїла. Олександр Сергійович повідомив, що в нинішній економічній ситуації тарифи на водопостачання дійсно мали б підвищитися, але враховуючи  скрутне становище, в якому опинилися сьогодні споживачі, Нововодолазька селищна рада виділить фінансову підтримку КП «Водопровідно-каналізаційне підприємство» з тим, щоб  вони залишились незмінними.

Наступним був дзвінок  від мешканки вулиці Ентузіастів в смт Нова Водолага  Наталії Шевченко. Вона звернулася з проханням до селищного голови допомогти  їм організувати суботник  із благоустрою. «Ми,- сказала вона,- зберемося і всі разом  наведемо лад на наших вулицях, ліквідуємо  купи сміття, які зібралися за зиму. Але нам потрібна допомога у вивезенні всього непотребу на сміттєзвалище». Селищний голова пообіцяв  надати для цього транспорт і всіляко сприяти такому доброму починанню.

Кілька телефонних дзвінків, а саме  мешканця вулиці Ворошилова, №16 Володимира Солодовника, вулиці Комунальна, №22 Ніни Синиці, Куйбишева, №12 Ніни Шаповалової  стосувалися заміни електролампочок  вуличного освітлення. Вони отримали відповідь, що несвоєчасно їх заміна сталася з причини затримки проплати. На сьогоднішній день лампочки уже закуплені і триває їх заміна.

Як запевнила лікар-гінеколог Нововодолазької ЦРЛ Людмила Пінченко, зателефонувати на пряму телефонну лінію до селищного голови її спонукало велике бажання висловити йому щиру вдячність за увагу і піклування  про медичних працівників. «Я розумію, - сказала вона,- що у мера немає дрібниць у роботі, і тим більше відрадно відчувати, що Ви завжди знаходите час прислухатись до наших прохань і  знайти можливість допомогти. Спасибі Вам, Олександре Сергійовичу, за допомогу у заміні дверей, придбанні ксероксу для потреб  нашого відділення і за надання транспорту  для поїздки медичних працівників  до театру у м. Харків. Повірте,  це так важливо відчувати у наш непростий час таку  турботу про людей. Сьогодні ми твердо переконалися, що зробили правильний  свій вибір, віддавши на виборах свої голоси саме за Вас».

Про те, що тривалий час не працює радіо та  відсутнє вуличне освітлення біля колодязя громадського користування селищному голові поскаржився житель вулиці Лермонтова, №53 Юрій Довгополий. Олександр Єсін відразу зв’язався із  начальником Нововодолазького «Укртелекому» Володимиром Титаренком, який повідомив, що  останнім часом почастішали крадіжки  кабелів зв’язку. Особливо це стосується вулиць Лермонтова, Лучна, Пушкіна. Саме з цієї причини  у мешканців згаданої вулиці і не працює радіо.  Зараз розпочата активна робота по виявленню зловмисників і є надія, що такі ганебні вчинки припиняться.  Що ж до вуличного електроосвітлення, то лампочки  біля згаданого домоволодіння будуть замінені найближчим часом.

Жителя с. Новоселівка Олександра Приліпка непокоїло те, що дорога по вулиці Люксембург Рози  через завезені свого часу бетонні відходи майже непридатна для того, щоб по ній пересуватися на автомобілях. Селищний голова пообіцяв, що  звернеться за допомогою до керівництва  ЗАТ «Новоселівський ГЗК»  і разом  вони обов’язково   вирішать  це питання.

 Крім цього Олександр Приліпко попрохав  допомогти вирішити питання про передачу у власність по два гектари землі тим, хто брав участь у зоні АТО.

Власницю будинку по вулиці Тімірязєва в с. Новоселівка непокоїло те, що  біля її подвір’я росте кремезна стара тополя. Жінка хвилюється, що вона може впасти прямо на її помешкання. Селищний голова повідомив, що нині  з працівниками РЕМу укладено договір, і тепер вони будуть  допомагати ліквідовувати аварійні дерева.  Тож найближчим часом це прохання буде задоволено.

Жителі багатоквартирних будинків  №26 і 28 по вул. Леніна в смт Нова Водолага звернулися з проханням вирішити питання з бродячими собаками.

Жителі вулиці Зміївська попрохали замінити електролампи вуличного освітлення  біля дев’ятиповерхівки. Селищний голова поо-біцяв  вирішити  це питання найближчим часом.

Мешканка вулиці Комунальна  Ніна Золотько від імені всіх нововодолажчанок  подякувала Олександру Сергійовичу за вітання з Днем 8 Березня, які напередодні свята надійшли практично у кожну до-мівку і звернулася з проханням відремонтувати дорогу по їхній вулиці. Селищний голова проінформував, що на сьогодні уже виділені кошти на ремонт вулиці Комунальна. Разом із депутатом селищної ради Наталією Несміян тепер залишилося визначити  організацію, яка б виконала ремонтні роботи якісно і швидко.

З проханням засипати яму на дорозі поблизу лісництва на прямий телефонний зв'язок із селищним головою звернулась Валентина Слюсар і отримала відповідь, що це обов’язково буде зроблено.

Мешканці вулиці Челюскіна подякували  селищного голову за те, що тепер по їх вулиці курсує автобус «Соціальна турбота»,  і вони без проблем мають можливість добратись у центр. Але сьогодні їх цікавить, чи будуть облаштовані на їхній вулиці автобусні зупинки. Олександр Сергійович повідомив, що вони вже замовлені  і найближчим часом будуть встановлені.

Джерело: Нововодолазька селищна рада

Опубликовано в Новая Водолага Последнее изменение 19.03.15

Комментарии   

0 #1 Сергей 19.03.2015 18:21
Ну за ксерокс спасибо, только они теперь деньги требуют за то что ксерокопию сделали...
Цитировать

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео