Увага, телефонні шахраї

  • 19.03.15
  • 1959
  • 0

На сьогоднішній день, на території Харківської області, в тому числі на території Нововодолазького району продовжує поширюватись такий вид злочинності, як телефонні шахрайства.

Жертвами шахраїв стають занадто довірливі та необізнані громадяни. Звертаючись до міліції, вони розповідають про те, що до них телефонують з невідомого номера, в ході якого жертва нібито чує голос свого сина. Він повідомляє про те, що потребує їхньої допомоги, але для того, щоб його врятувати потрібна певна сума грошей. 

Найчастіше стривожені батьки забувають про пильність і негайно відкликаються на дзвінок, переказуючи гроші на вказаний номер рахунку. Через деякий час, турботливі батьки телефонують синові і дізнаються, що нічого подібного з ним не траплялось.

Нещодавно, дві мешканки Нововодолазького району зателефонували до чергової частини райвідділу і повідомили про невідомих осіб, які зателефонувавши на їхній номер телефону, намагалися виманити гроші, та жінки не дозволили ошукати себе, і негайно повідомили про цей факт до міліції.

Звертаючись до населення району попереджаємо, - будьте уважними, аби не стати жертвами шахраїв! Якщо Вам телефонують із незнайомого номеру телефону і називають себе кимось із ваших родичів, при цьому прохають від вас гроші чи будь які матеріальні цінності, скоріше всього Вас намагаються ошукати, не довіряйтесь, зателефонуйте самі і перевірте чи дзвінок відповідає дійсності!
Якщо у відношенні Вас скоєно злочин чи правопорушення, негайно телефонуйте до чергової частини райвідділу міліції за номером 102, або 4-20-02.

Джерело: Нововодолазький Рв Гумвс

Опубликовано в Новая Водолага Последнее изменение 19.03.15

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео