Працівники молокозаводу постраждали через невиплату заробітних плат

  • 07.05.15
  • 1271
  • 0

Співробітники Нововодолазької міліції притягнули до кримінальної відповідальності директора Публічного Акціонерного Товариства «Нововодолазький молокозавод», який безпідставно не виплачував заробітну плату працівникам молокозаводу на загальну суму 116669грн.

Про невиплату заробітних плат до чергової частини райвідділу поскаржились потерпілі. 
Слідчим відділенням Нововодолазького РВ відкрито кримінальне провадження передбачене ч.1 ст.175 Кримінального кодексу України - безпідставна невиплата заробітної плати більш ніж за один місяць, вчинена умисно керівником підприємства.

В ході досудового розслідування встановлено, що 61- річний мешканець Харківського району, працюючи на посаді директора публічного акціонерного товариства «Нововодолазький молокозавод», на протязі 2014 року не виплачував заробітну плату 51 працівнику молокозаводу.

Так, з початку до кінця 2014 року на рахунки та касу ПАТ «Нововодолазький молокозавод» надійшло близько 16 мільйонів грн. виторгу за молочну продукцію, з яких на виплату заробітної плати було заплановано близько 2 мільйонів грн.
Незважаючи на надходження грошових коштів, директор молокозаводу, будучи головним розпорядником фінансів, дав вказівку на використання грошових коштів на інші цілі, тобто діючи умисно, в порушення вимог ст.15 Закону України «Про оплату праці» в частині першочерговості оплати праці, грошові кошти які надходять, використав не на виплату заробітної плати, а на придбання товарів, та сплати адміністративних послуг. 
На даний час всі заборгованості по заробітним платам виплачені потерпілим у повному обсязі.

Кримінальне провадження направлено на розгляд до суду. Підозрюваному загрожує покарання у вигляді штрафу від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до п'яти років, або виправними роботами на строк до двох років, або позбавленням волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Опубликовано в Новая Водолага Последнее изменение 07.05.15

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео