Воду необхідно заощаджувати

  • 15.06.15
  • 983
  • 0

Законом України «Про питну воду та питне водопостачання» до споживачів питної води встановлені вимоги щодо раціонального використання питної води.

Протягом багатьох років в селищі в літній період погіршується стан водопостачання населення. Це пов'язано з використанням питної води із комунальної водопровідної мережі для поливу городів, заповнення різноманітних резервуарів. Таке нераціональне використання питної води призводить до великого розбору її із мережі, зниження дебіту води в артезіанській свердловині та тиску в мережах водопостачання, надмірної експлуатації та відповідно швидкого зношення насосного та електричного обладнання. У результаті різко погіршується стан водопостачання населення , особливо в верхній частині селища.

Шановні абоненти, нагадуємо вам, що відповідно до Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України, водокористування вважається безобліковим, якщо споживач самовільно приєднався до систем централізованого комунального водопостачання та водовідведення, або самовільно користується ними. У разі виявлення безоблікового водокористування виробник виконує розрахунок витрат води за пропускною спроможністю труби вводу , дією її повним перерізом протягом 24 годин за добу. Витрати, пов'язані з відключенням і можливою ліквідацією пристроїв (споруд), які самовільно зведені і приєднані до систем централізованого водопостачання, оплачуються їх власником. Споживач забезпечує захист вузлів обліку та допускає представників виробника за службовими посвідченнями до засобів обліку, водопровідних пристроїв та обладнання.

БЕРЕЖІТЬ ВОДУ !

Шановні споживачі води, будь ласка, дотримуйтесь найпростіших правил економії води, поважайте своїх сусідів та вчасно сплачуйте за послуги з водопостачання!

За поливання присадибних ділянок та інші порушення абонентам буде припинено водопостачання.

З повагою, адміністрація та працівники ВКП

Опубликовано в Новая Водолага Последнее изменение 15.06.15

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео