Команда Нововодолазького району перемогла в обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»

  • 15.06.15
  • 1229
  • 0

9 червня 2015 року команда Нововодолазького району (у складі Ткаченко Олександра, Бондаренко Андрія, Лешко Костянтина, Гончаренко Максима, Рябушечко Валерія, Коновалова Івана,  Лимаренко Єлизавети, Онацької Альони, Мітрохіної Марії, Коломієць Діани, Батрак Анжели, Хихлі Дар’ї, Полякової Владислави, керівників Тиндика С.М., Курило Р.В., Курило Д.В. та Руденка О.Б.) взяла участь у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл («Джура»), яка проходила на базі Харківського обласного вищого училища фізичної культури та спорту.

Програмою гри «Джура» були передбачені наступні змагання: стройовий впоряд, змагання на смузі перешкод спортивного та туристського орієнтування, «Рятівник», стрільба, гра «Відун», гра «Пластун», ватра «У колі друзів» та конкурс звітів про виконання завдань під гаслом «Добре діло».

   За результатами гри команда Нововодолазького району отримала І місце за конкурс «Рятівник», І місце за конкурс «Відун», ІІІ місце за гру «Пластун» та ІІІ місце за фізичну підготовку.

   За висновками журі команда Нововодолазького району братиме участь у Всеукраїнському етапі гри «Джура».

1

2

3

5

7

   Вітаємо переможців!!! Бажаємо наснаги, великих звершень та здійснення мрій!

Джерело: Нововодолазька РДА

Опубликовано в Новая Водолага Последнее изменение 16.06.15

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео