Нещодавно відбувся кінопоказ під відкритим небом

  • 16.07.15
  • 1196
  • 0

Що таке молодість? Це, мабуть, весна всього життя! Як і природа навесні грає своїми барвами, запахами, звуками, так і ми, молодь, хочемо яскраво і незабутньо проводити  своє дозвілля. І важливо не стільки комфорту і престижу в цьому, скільки емоцій і відчуттів ми отримаємо.

А скільки видів існує активного відпочинку: і туризм, подорожі, походи, дискотеки, спорт, вечірки, але тут відіграє фінансова складова – небагато тих, хто зможе собі дозволити регулярно відвідувати нічні клуби  або їздити за кордон.

  І ось тут чудовим варіантом може стати колективний відпочинок з друзями, знайомими  з мінімальними затратами та з великим бажанням правильно й активно провести свій вільний час  -   така ідея прийшла  ініціативній спілці студентів «Молодіжний рух» запустити новий проект «Захисти своє майбутнє» - «Кінопоказ під відкритим небом». Цей проект включає в себе показ соціальної реклами та кінофільмів для всіх категорій населення:  для дітей, для молоді і для людей похилого віку.   За підтримки Нововодолазької районної державної адміністрації,  вiддiлу освiти районної державної адміністрації, Нововодолазької гімназії та Нововодолазького РЦСССДМ  10 липня 2015 року о 21.00 на території Нововодолазької гімназії відбувся кінопоказ фільму «Фокус».  Організатори  акції не очікували такої великої кількості відвідувачів та були цим приємно вражені.  Присутніх на показі нововодолажчан привітав заступник голови районної державної адміністрації Олег Кузьоменський, який подякував організаторам та висловив свої сподівання в тому, що даний захід стане традиційним.

1

2

3

4

6

7

8

8

   Будемо дуже раді бачити всіх, хто бажає приєднатися до нашого проекту та підтримати ідею молодіжного руху!  До нових зустрічей!

З повагою, Нововодолазька РДА, Нововодолазький РЦСССДМ та ініціативна спілка студентів «Молодіжний рух»

Опубликовано в Новая Водолага Последнее изменение 16.07.15

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео