Пілотний проект реформування МВС на Харківщині розпочнеться із Нововодолазького райвідділу міліції

  • 23.07.15
  • 2003
  • 0

У липні місяці поточного року, під час проведення розширеної Колегії Головного управління міністерства внутрішніх справ України, під головуванням Президента України Петра Олексійовича Порошенка, прем’єр-міністра України Арсенія Петровича Яценюка, та міністра внутрішніх справ Арсена Борисовича Авакова, було прийнято рішення про запровадження пілотного проекту на базі Нововодолазького райвідділу міліції. 

Вперше, реалізацію пілотного проекту було проведено у Самборському міськвідділі міліції Львівської області. Головною метою спільного проекту консультативної місії ЄС та Головного управління МВС України у Львівській області було створення ефективної міліції реагування на повідомлення громадян, відповідно до нових форм і методів роботи МВС. З цією метою міськвідділу було передано чотири нові спеціалізовані автомобілі для «Груп швидкого реагування». 

Експеримент у Самборі визнали вдалим. Аналіз показав, що кількість звернень громадян до правоохоронців цього міськвідділу зросла на 27 відсотків. Це свідчить про зростання довіри мешканців до працівників міліції. Також скоротився час реагування правоохоронців на повідомлення громадян та час прибуття міліціонерів на місце виклику. Цілодобове патрулювання групами швидкого реагування (ГШР) дає мешканцям відчуття захищеності та позитивно впливає на стан громадської безпеки у цьому регіоні.

«Ми горді тим, що реформа органів внутрішніх справ розпочнеться на базі Нововодолазького райвідділу міліції, і потім буде прикладом в основі реформ інших підрозділів ОВС Харківщини, - зауважив начальник Нововодолазького райвідділу міліції підполковник міліції Андрій Бузовський.

На Нововодолажчині я працюю вже майже рік. У своїй повсякденній службовій діяльності я зіткнувся із низкою проблемних питань, такими як недосконала матеріально-технічна база райвідділу, велика кількість вакантних посад, відсутність соціального забезпечення та низький рівень заробітних плат працівників міліції, недостатня кількість паливно-мастильних матеріалів, відсутність ізолятору тимчасового тримання (ІТТ), та інші». 

– Ми розуміємо, що проект реформи не буде дієвим, якщо до його реалізації не будуть залучатися люди, активісти району, громадськість, вивчатися і враховуватися їх побажання та потреби, - зазначає керівник Нововодолазької міліції. Все це розпочато не задля формальної „галочки”, не по вказівці „зверху”, не за для досягнення «замарених показників», це добровільно розпочата програма реформування, для того, щоб і міліція, і громадськість об‘єднали зусилля у профілактиці та боротьбі проти правопорушень та злочинності. Я вірю в те, що пілотний проект - це єдиний вихід на той рівень, коли працівник міліції буде становити цінність для суспільства і для системи в цілому. 

Перед початком впровадження пілотного проекту, на території нашого району планується якнайширше обговорення з громадськістю, щодо мети та завдань проведення реформи районного відділу міліції, про що буде оголошено додатково. Результати роботи також будуть публічно обговорені з громадськістю.

Опубликовано в Новая Водолага

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео