Нововодолазький експеримент

  • 19.08.15
  • 1561
  • 0

Сьогодні на Харківщині в Нововодолазькому районі стартував експеримент, направлений на підвищення ефективності роботи міліції, посилення охорони громадського порядку, удосконалення порядку реагування на звернення громадян та повідомлення про правопорушення.

Пілотний експеримент втілюється за сприяння Консультативної місії ЄС. Він має на меті вдосконалити роботу міліції та забезпечити безпеку громадян на основі досвіду іноземних правоохоронців.

Суть експерименту полягає у тому, що окрім слідчо-оперативної групи, на місця події здійснюватимуть виїзди групи швидкого реагування за спеціальними маршрутами. Також зміняться принципи роботи дільничних інспекторів міліції. Частина з них увійде до складу груп швидкого реагування, а решта буде обслуговувати населення на території району та здійснювати прийом громадян в приміщенні сільських та селищних рад. В населених пунктах буде здійснюватися цілодобове патрулювання, окрім того будуть впроваджуватися нові форми роботи з персоналом, що дасть змогу поліпшити керованість сил міліції та зменшити час прибуття на виклик, відтак – ефективніше протидіяти правопорушенням.

Сьогодні у Нововодолазькій районній адміністрації відбулася робоча зустріч, де було презентовано мету експерименту та порядок його проведення. 
Наразі аналогічний експеримент триває на базі Самбірського міськвідділу на Львівщині, раніше він був втілений в Києві, де зараз вже працює нова патрульна служба. Досвід впровадження цього нового проекту свідчить про значне збільшення звернень громадян та більш ефективне надання правової допомоги з боку правоохоронців.

1

2

3

4

Тож, найголовніше, що маємо зробити – довести населенню, що міліція має сили та засоби захистити своїх громадян. Працювати більш ефективно, більш оперативно, щоб відновити довіру людей до міліції. Жодне правопорушення не залишиться поза увагою, реагування на злочин складатиме мінімальний час, криміногенна ситуація в районі – під цілковитим та цілодобовим контролем місцевих правоохоронців. Сподіваюсь на те, що громадяни оцінять зусилля міліціонерів, експеримент принесе позитивний результат, а згодом пошириться й на інші райони області.

Анатолий Дмитриев в facebook

Опубликовано в Новая Водолага Последнее изменение 19.08.15

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео