Нововодолазькі міліціонери знайшли і повернули додому безвісно зниклих неповнолітніх дівчат

  • 18.09.15
  • 1555
  • 0

До чергової частини Нововодолазького райвідділу міліції, надійшла заява від 57 – річної мешканки селища Нова Водолага. Стривожена жінка повідомила про те, що її 12 – річна онука, учениця 7 класу, вранці пішла з дому на навчання, і до цього часу не повернулась.

В ході проведення пошукових заходів співробітники групи швидкого реагування встановили місцезнаходження зниклої. Правоохоронці з’ясували, що дівчинка вранці вирішила прогуляти школу, і пішла на прогулянку до стадіону «Колос», розташованого в селищі Нова Водолага. Міліціонери розшукали неповнолітню і повернули бабусі, яка являється її опікуном.
Наступна заява надійшла до чергової частини від 37 – річної нововодолажчанки, яка повідомила про зникнення своєї 16 – річної доньки. Напередодні, вранці, дівчинка пішла з дому і до цього часу її місцезнаходження не відомо. Раніше, зі слів мами донька не залишала домівку без дозволу. 

Працівники міліції відразу ж розпочали розшукові заходи по встановленню місцезнаходження неповнолітньої. На щастя, проведена робота дала позитивний результат. Міліціонери знайшли мандрівницю в місті Харкові. Остання, вирішила прогуляти школу, і поїхала до села Станичне, на святкування Дня села. Переночувавши під відкритим небом, вранці сіла на електропотяг і поїхала до Харкова. Дівчина пояснила, що пішла з дому через непорозуміння з батьками.

Правоохоронці провели з втікачками профілактичну бесіду, у відношенні бабусі – опікуна та батьків неповнолітніх складено адміністративні протоколи за ст. 184 КУпАП «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей». Рішення по складених протоколах прийматиме суд.

Опубликовано в Новая Водолага Последнее изменение 18.09.15

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео
Прижок в воду на мотоцикле Исполняет А.Стукалов
Все видеозаписи