Стоп нелегальним трудовим відносинам – харківські податківці протидіють несумлінним роботодавцям

  • 06.04.16
  • 231
  • 0

Так, днями, співробітники фіскальної служби,  в одному з районів нашого міста,  виявили цех з виготовлення взуття.

І хоч, на перший погляд, нічого протизаконного в цьому немає, але при більш детальній перевірці з’ясувалося, що підприємець, засновник виробництва, виготовляє взуття сам, бо офіційно не має жодного найманого працівника. При цьому, лише на момент перевірки, в приміщенні працювало 9 осіб, стосовно яких підприємець не надав ніяких документів щодо їх трудових відносин. На додаток до цього, виявилось, що і продукція, зразки якої знайдено в цеху, була виготовлена під маркою відомого спортивного бренду.  

Встановлену інформацію податківці передали для відповідного реагування до прокуратури Харківської області та Головного управління Праці та соціального захисту населення.

В ГУ ДФС у Харківській області запевняють, що такі заходи, направлені на легалізацію трудових відносин, будуть проводитися постійно. Перш за все, вони мають важливу соціальну направленість. Це і захист прав найманих робітників, і розвиток місцевих громад. Адже виплачуючи своїм найманцям заробітну плату у «конвертах», роботодавець не доплачує до бюджету значні суми податку, які в свою чергу і йдуть на забезпечення соціальних гарантій наших громадян.

Опубликовано в ДФС України

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео