Про особливості подання заяви для обліку платників податків поштою

  • 06.04.16
  • 249
  • 0

Шляхи подання заяв для взяття на облік фізичних осіб, які займаються незалежною професійною діяльність (адвокати, нотаріуси арбітражні керуючі тощо), юридичних осіб, що не включені в Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців і громадських формувань за формами №1-ОПП, №5-ОПП,№20-ОПП мають свої особливості згідно з Порядком обліку платників податків і зборів, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 09.12.2011 р. №1588, - інформують фахівці Ізюмської ОДПІ.
Подання заяви за формою №1-ОПП поштою окремою категорією платників податків, для яких законом установлені особливості їх державної реєстрації та які не включаються до Єдиного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців і громадських формувань, Порядком обліку платників податків і зборів, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 09.12.2011 р. №1588, не передбачено, оскільки згідно з п.п. 4.10-4.11 Порядку одночасно з поданням заяви та копій документів пред’являються оригінали відповідних документів.
Заява за формою №5-ОПП подається фізичною особою, яка має намір провадити незалежну професійну діяльність, особисто, через уповноважену особу або надсилається рекомендованим листом з описом вкладення. Така норма відповідно до п.65.3 Податкового кодексу України.
Повідомлення за формою №20-ОПП платник податків може надіслати поштою. У Порядку №1588 не прописано подачі до цієї заяви якихось особливих вимог, тобто не потребує додаткових документів.

Опубликовано в ДФС України

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео