На Луганщині викрито підпільну базу накопичення паливно-мастильних матеріалів, які надходили з Російської Федерації

  • 06.04.16
  • 246
  • 0

Співробітниками податкової міліції Луганської області спільно зі спецпідрозділом «Фантом» та співробітниками прикордонного загону у безпосередній близькості до державного кордону України виявлено базу накопичення паливно-мастильних матеріалів, які незаконно надійшли з Російської Федерації.
У межах кримінального провадження, за отриманими ухвалами суду проведено обшук на території промислового майданчика, який документально належить одному з сільгосппідприємств, а фактично використовується як база накопичування ПММ.
У ході обшуку на території майданчику виявлено 3 ємності, де одночасно можна зберігати майже 100 тонн паливно-мастильних матеріалів, а також обладнання для закачування та розподілення палива. У цих ємностях знаходилось пальне у кількості 57 тонн вартістю понад 1 млн. грн.
Як встановили правоохоронці, вказане пальне потрапило на «базу» незаконним шляхом через державний кордон України. При цьому контрабандне пальне частково використовувалось для власних потреб господарства, а здебільшого реалізовувалось на адресу дрібних фермерських господарств «з колес» за готівковий розрахунок за допомогою вантажного автомобіля, який також був виявлений на майданчику. Для перевезення пального у кузові автівки була встановлена та замаскована спеціальна ємність.
Наразі спільно з прикордонниками проводяться заходи з виявлення та ліквідації каналу надходження паливно-мастильних матеріалів на базу накопичення, а також зі встановлення організаторів та учасників незаконної діяльності.

Опубликовано в ДФС України

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео