На Харківщині припинено діяльність чергового «конвертцентру»

  • 06.04.16
  • 196
  • 0

Працівники податкової міліції Харківщини та слідчого управління національної поліції ліквідували «конвертаційний центр», послугами якого користувалися реальні підприємства Харківської та Київської областей.
Про це повідомляє виконуючий обов’язки першого заступника начальника ГУ ДФС у Харківській області Андрій Бєжанов.
39-річний харків’янин та ще п’ять помічників, які виконували ролі юристів, бухгалтерів та вербувальників, налагодили бізнес із надання фіктивних послуг, за допомогою яких реальні підприємства ухилялися від сплати податків.
«Загальний  обіг  виведених  в тіньовий обіг коштів протягом  2014 – 2016 років склав понад 60 млн. грн., - зауважує Андрій Бєжанов, - ймовірні втрати бюджету тільки з ПДВ становлять близько 10 млн. грн.»
В рамках кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого ч.5 ст.27 та ч.5 ст. 191 Кримінального кодексу України, правоохоронці провели 9 обшуків в автомобілях,  офісних та  житлових приміщеннях, які використовувалися учасниками «конвертаційного центру».
«В ході проведення обшуків працівниками податкової міліції та національної поліції виявлено та вилучено 30 печаток фіктивних підприємств, комп’ютерну техніку, чорнові засоби та відомості про отримані прибутки, - зазначає Андрій Бєжанов, - крім цього, вилучено грошові кошти у сумі еквівалентної 101 тис. грн.»
На теперішній час слідчо-оперативні заходи за даним фактом тривають.

Опубликовано в ДФС України

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео