У Луганській області "Фантом" виявив налагоджений канал незаконного перетину лінії розмежування

  • 06.04.16
  • 225
  • 0

Співробітники спецпідрозділу податкової міліції ДФС "Фантом" виявили в Луганській області канал незаконного перетину лінії розмежування.
Як з’ясувалося, в одному з магазинів, який знаходиться в окупованому Первомайську жителям окупованих територій надавалися диспетчерські послуги з перевезення їх на підконтрольну Україні територію і назад. Із цього міста людей доставляли на автомобілі до передових рубежів сепаратистів, звідки вони вже пішки йшли так званими мурашиними стежками через мінні загородження до селища «Золоте- 4», яке знаходиться вже на підконтрольній Україні території. Там, в заздалегідь обумовленому місці, їх чекав інший автомобіль, який довозив їх до Лисичанська, а потім назад.
Вартість послуги складала 300 гривень з людини. Зауважимо, що перевізники відмовлялися їхати, поки не збереться група не менше, ніж з чотирьох людей. Послуга повністю оплачувалася на окупованій території, тому надалі робився взаєморозрахунок з перевізниками, які діють на підконтрольній Україні території.
Співробітниками спецпідрозділу "Фантом" було встановлено, що вказані "таксисти" не мають ліцензій на перевезення пасажирів і не зареєстровані як суб'єкти підприємницької діяльності.
У зв'язку з цим в селищі «Золоте- 4» спільно з прикордонниками була проведена спецоперація, в результаті якої було затримано 29 перевізників. Відносно порушників складені протоколи про адміністративне порушення, передбачене ст. 164 (порушення порядку здійснення господарської діяльності) КУпАП.

Опубликовано в ДФС України

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео