П’ять податків, що наповнюють місцевий бюджет Харківщини

  • 06.04.16
  • 237
  • 0

Серед п’ятірки найбільших за обсягами – податок на доходи фізичних осіб, єдиний податок, плата за землю, акцизний податок з реалізації у роздрібній мережі підакцизних товарів та податок на прибуток. Із загальної суми, що сплачена до місцевих бюджетів вІ кварталі поточного року – 1,8 млрд.грн. - на п’ятірку лідерів припадає більше 1,7 млрд. грн. або 96,4%.

Таку інформацію повідомили в Головному управлінні фіскальної служби області.

Як і зазвичай, основою місцевих бюджетів регіону є податок на доходи фізичних осіб. Його надійшло 952,3 млн.грн. Цей податок стабільно забезпечує місцеві громади надходженнями.

Наступним за розміром серед лідерів податкових надходжень є єдиний податок. За січень-березень його надходження склали 319,5 млн. грн.

Третій податок – це плата за володіння або користування найбільшим багатством України – землею. За вказаний період до місцевих бюджетів Харківщини внесено 263,6 млн.грн. плати за землю.

Акцизний податок з реалізації суб'єктами господарювання у роздрібній торгівлі підакцизних товарів вийшов на четверту позицію. Надходження за січень-березень становлять  141,0 млн.грн.

Замикає п’ятірку податок на прибуток, якого надійшло впродовж трьох місяців близько 54,7 млн.грн.

У відомстві також відзначають загальну позитивну динаміку надходжень – адже проти аналогічного періоду 2015 року місцеві скарбнички за І квартал 2016 рік отримали на  603,2 млн. грн. податків та зборів більше.

Опубликовано в ДФС України

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео
Прижок в воду на мотоцикле Исполняет А.Стукалов
Все видеозаписи