Фахівці фіскальної служби про зміни у здійсненні розрахункових операцій під час семінару

  • 06.04.16
  • 216
  • 0

На семінар, організований Харківською обласною профспілкою працівників і підприємців торгівлі, громадського харчування і послуг, було запрошено співробітників ГУ ДФС області, які й ознайомили присутніх із змінами у здійсненні розрахункових операцій та порядком застосування РРО.

Враховуючи актуальність зазначеного питання для даної категорії слухачів, податківці приділили максимум уваги цьому питанню та детально проінформували присутніх щодо головних змін. Це перш за все, те, що з 11 березня діють нові форми розрахункових документів, затверджені наказом Міністерства фінансів України від  21.01.2016 №  13. Зокрема, зміни торкнулись формифіскального касового чека на товари та послуги (форма № ФКЧ-1), фіскального касового чека видачі коштів (форма № ФКЧ-2), розрахункової квитанції (форма № РК-1) та спрощеної розрахункової квитанції (форма № РК-2).

Окрім того, фахівці фіскальної служби  звернули увагу присутніх, що запроваджено новий розрахунковий документ - фіскальний касовий чек за приймання та переказ готівкових коштів через програмно-технічні комплекси самообслуговування (форма № ФКЧ-3).

Під час заходу податківці також відповіли на запитання присутніх щодо порядку застосування реєстраторів розрахункових операцій, та інших не менш актуальних питань для представників сфери торгівлі, громадського харчування та послуг.

Опубликовано в ДФС України

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео